Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeknek a kutyáknak tényleg...

Ezeknek a kutyáknak tényleg nincs lábuk?

Figyelt kérdés
Tènyleg le van vâgva v csak meg van szerkesztve. [link]
2012. jan. 19. 19:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Na, mint ő: [link]
2012. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az tűnt fel, ahogy a hátsó lábuk áll. Így ne is olyan tutit ez a PS.
2012. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
beírod a googleba hogy legged dog, egy csomó képet dob fel, ahol a kutyáknak hiányzik a lába. Vagy felegyenesedve állnak vagy kerekek vannak alájuk szerelve. Minimális fizika: a súlypontja a teste közepén van, nem tudna így állni. Ez a pozíció olyan, mintha a széknek kivennél két lábát és várnád, hogy megálljon. Próbáld ki, ha ennyire előrehajolsz és nem használod a kezed. Tuti orrabuksz.
2012. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akiteki: igen, igazad van a súlyponttal kapcsolatban, ezért írtam, hogy behúzza maga alá a lábát, kitolja a fenekét és próbál nagy felületen (a lábszárán) támaszkodni. Menni így nem tud, de kis gyakorlással stabilan megállhat.

A kérdésbe belinkelt kép rossz abból a szempontból, hogy nem látni, mennyire hosszúak a kutyák, ergo hol van a súlypontjuk, de nem túl fejnehéz kutyáknál, kis gyakorlással szerintem lehetséges.

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!