Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhásszal mennyit kell...

Német juhásszal mennyit kell foglalkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy németjuhásszal hány órát kell foglalkozni?

hogy letudjam fárasztani mind szellemileg mind testileg is kicsit mindennap?

hétvégén sokkal több időm van rá,de hétköznap is suli közben is a családdal együtt letudjuk fárasztani...


2012. jan. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát legalább 2,3 órát
2012. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*2 órát vagy 3 órát(hogyha nem érted)
2012. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat (pontos óraszámot nem mondanék, mert az egyes egyedek aktivitása is eltérő). A németjuhsz egy munkakutya, ennek megfelelő mennyiségű és minőségű (!) foglalkozást igényel. Ennek hiányában sok viselkedési problémát szedhet fel, úgyhogy csak azért ne vegyél németjuhászt, hogy legyen kit simogatni, ahhoz inkább válassz valami nyugodtabb fajtát.
2012. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat! Az enyém nagyon szert futni és szoktunk is vele. De én a kutyasulit ajánlom mert ott tanul is meg lefárad de emellett sokat kell vele foglalkozni tanitgatni. És mindennap sétáltatni. De szerintem 1 óra alatt lelehet
2012. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*szeret
2012. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokat!! Én amstaffos vagyok, munkakutya az enyém is, a tied is. Van hogy kétórahosszat szaladgál, de van hogy egy órát bicajozunk. Hétvégén mikor hogy. De suliba vidd, mert ott szellemileg is elfárad
2012. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!