Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az idős nénik 90%-a pincsi...

Az idős nénik 90%-a pincsi kutyát vesz magának! De miért?!

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én idős néniket mindig idős tacsikkal látok:)
2012. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én nagyimnak is az van :)

Szerintem azért mert ez a legolcsóbb kistestű fajta.

2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mamámnak sose volt se pincsije, se tacsija, pedig sajnos már az idős néni kategóriába esik. Németjuhász, NJ-skótjuhász mix, valami vörös útszéli kotorékeb, schnauzer keverék és jelenleg valami labrador mix van neki. A másiknak meg puli és kuvasz.
2012. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Városban általában tacskót, pincsit, vagy ennek keverékeit látok, bár látom westiet, bulldogot is időseknél.

Kint vidéken meg házőrzés céljából tartják az idősek is az ebet

2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mint mikor a 80 éves 40 kilós nénike egy kan dobermannal volt és folyton messziről sikítozott, hogy ne menjünk kutyával a közelébe, mert támad.
2012. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert a naggyal nem bírnak el.És kell nekik a séta a lábuk miatt.(mert akkor javul)
2012. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így belegondolva tényleg a pincsi és a tacsi a leggyakoribb náluk. Szerintem azért, mert lakásban tartják(panel, társasház..), legalábbis amikor panelban laktunk ott minden öreg néninek pincsije vagy tacsija volt. Mióta kiköltöztünk a családi házas részre, azóta inkább pulis, keverékes és egy csomó shih-tzu-s nénivel találkoztam, pedig már jó ideje itt lakunk. Mamáméknak pl foxi, óriás schnauzer, jagd, német juhász kutyájuk volt(jagd és német juhász több is).
2012. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!