Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék német dogot, azt...

Szeretnék német dogot, azt hallottam, hogy nagyon megbízható gyerekek mellé. Nekem 3 lányom van . Ahogy a videókat néztem akkor találtam ezt, amit ámulva néztem, nem így olvastam róluk. Menhelyről szeretnék egy 5éveset elhozni. Merjem a videó után?

Figyelt kérdés

[link]

mi a véleményetek, akik értenek a német doghoz?



2012. jan. 20. 18:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is dog mellett nőttem fel, imádtam, vele tanultam meg járni, vele követtem el a legnagyobb csínytevéseim, a legjobb pajtásom volt egyszer sem támadott rám, régen volt már és akkor nem volt ivartalanítva és kan volt, sajnos nem élnek sokáig, de ha lesz rá lehetőségem, mikor nekem lesz gyerekem, 100%, hogy német dog lesz. Szerintem hozd el a menhelyről, hidd el nem fogsz csalódni.
2012. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező. Írd meg majd légyszi hogy döntessz.
2012. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


azt mondták a menhelyen,hogy nagyon nyugodt, kedves kutya, kan és más kanokkal is nagyon jól megvan, nem domináns, inkább egy nagy mamlasz:)"


Nos, akkor mire vársz? :-) Siess hozzá és hozd el gyorsan! :-) De látom ez a kérdés nem mostani, már 1 hónap eltelt, nos, hogyan döntöttél?

Nekem gyerekkorom óta a dogok a kedvenceim, mert egyáltalán nem agresszív típus, ha jól van nevelve, és igen tekintélyt parancsoló a megjelenése. Sajnos vagy nem sajnos, nem látok sokat az utcán belőlük, Jó, mert nincsenek agyontenyésztve, rossz, mert nem tudok bennük gyönyörködni, ha véletlen meglátok egyet :-)Nem élnek sokáig, de mindig vannak kivételek, függ a tartástól, a genetikától. Olyan dogról hallottam, aki beengedett bárkit, de kifelé már senkit :-) Sok hely kell nekik, egy olcsó matracot célszerű beszerezni, amin alszik :-)

Általánosítani nem szabad, mindig vannak kivételek. Ha nem foglalkoznak 1 kutyával, akkor isten csapása, pláne igaz ez egy nagy termetű fajtánál.

2012. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szia!


Nekem szinte mindig volt dogom..Most is egy 4 hónapos kan,tenyészetből(Nílusparti kennel),imádnivaló.A legmesszebbmenőkig rá merem bízni a családom.Az előző mikor költöztem,beengedte a rakodókat és ki is..de amikor a harmadik fordulónál a két gyerekem is a lakásban volt...A 11 éves lányom húzta el az ajtóból,mert oda be nem tette a lábát senki...Jó kutya de nevelni kell.80

2012. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

2 fele dog van

a kedves aranyos vicces es majdmegeszem

es a bolond harapos veszelyes

Neveles kerdese hogy milyen lesz. Egyedul a neveles donti el. Nekem eddig 2 nemetdogom is volt, imadtam oket, mostis imadom Merlit, egy merle nemet dog majdmegeszem olyan edes neha :)) batran hozd el, csak mindig kutyaallo ruhaban talalkozz vele :) sok sikert!!(:

2012. júl. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Elhoztad a dogot? Nagyon érdekelne? Most nekem is felajánlottak egy 4 évest. Bár van másik kutyám meg két kisgyerekem, nagyon gondolkozok. Félek, hogy beszokik e. Kíváncsi vagyok a te tapasztalatodra!
2012. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
nem mertem elhozni, mivel 5éves, nem mertem megreszkírozni,hogy pár év múlva elpusztul, nem minőségi kaját kapott az biztos, mire megszokna, megszeretnénk elpusztulna, mivel 7-8évet írnak átlag életkornak. inkább várunk egy megfelelő pici dogra, aki hozzánk, a gyerekeinkhez szokik, az lesz a tuti. szeretném úgy a kertben hagyni őket a kutyával,hogy 100%-ra megbízzak benne, nem akarok mindig aggódni,hogy mi van:(((( de azért fáj a szívem érte:(
2012. okt. 21. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!