Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves amstaffom van és túl...

Téékáá kérdése:

Egy éves amstaffom van és túl nagy bizalommal van az emberekkel szemben? Többi lent

Figyelt kérdés

7 hetesen került hozzám, szinte azonnal elkezdtem hordani emberek és kutyák közé és már akkor is érdeklődve ment mindenkihez oda!Simogatni is megengedtem bárkinek, aki nem nyagatni akarta.Gyerekeket imádja és a kutyákkal is jól megvan, kivéve a kanokat akik szintén dominánsak!

A biztositékott az csapta ki mikor egy északa elég sokáig fent voltam, és úgy döntöttem leviszem még egy kis sétára, utána tovább tudok eludni!Ahogy sétáltunk felbukkant egy banda fickó és ő ahogy észrevette őket rohant oda bohóckodni nekik...Hát ez nem kellemes, részeg is volt köztük és el sem akart jönni onnan , oda kellett mennem érte!Megértem h 3 csaj nevetgél a parkban és odamegy hozájuk behizelegni, de egy rakás sötét alaknak miért akar imponálni?Jó h nem szedték ott ki a vesémet, még ő bohóckodik ott nekik!Hogy tunám gyanakvóbbá tenni az ilyen alakokkal szemben?


2012. jan. 20. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kutya a szagodról tudja hogy te vagy az. Nyilván nem fog neked ugrani.
2012. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a kölykök imádják az embereket ,szerintem jó hogy barátságos..

nekem az ilyen sötét alakok "rontoták el" a bichonomat (nem lehet egy bichont egy staffihoz mérni azt tudom de leírom a szitut)


sétáltunk és mivel cuki fehér kutya, megakarta egy részeg simogatni én mentem el de erőszakoskodott ,hirtelen nyúlt a kutyafelé , meg nagyon nyomulós volt ,ez nem tetszett a kutyámnak és oda kapott azóta utálja azokat az embereket akik furcsán mennek dölöngélnek vagy bicegnek mert azthiszi hogy azok is bántani fogják mint akkor a részeg aki erőszakoskodva akarta megsimogatni..

c.gányokkal is volt hasonló, őket is megkapta..azóta őket se szereti..amíg ezek nem jöttek nem volt ilyen az emberekkel..sőt a kutyám azóta a férfiakkal nagyon bizakodó, kell egy kis idő mire magától oda megy ismerkedni ,a lányokkal kivétel nélkül nagyon jól kijön..


10 éves szuka kutyám van, szerintem ha lesz hasonló szitu akkor a te kutyád is máskép nézz az ilyen emberekkre..

szóval ha az utcán egy bicegő,dölöngélő vagy c.gányt lát ugatni kezd leállítom mert tudom hogy nem fognak bántani ,de esti sétáknál hagyom hogy ugasson lehet kicsi kutya de jobban érzem magam ha ilyenkor ugat,mert még a kistermet ellenére is inkább kikerülnek az ilyen emberek..

2012. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!