Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már ilyen a kutyátokkal?...

Volt már ilyen a kutyátokkal? Irjatok nagyon aggódok

Figyelt kérdés

Azért nem megyek el állatorvoshoz, mert aki a közelünkben van bunkó, még egy oltást sem tud normálisan beadni, úgyhogy az a végső eset hogy én oda vigyem a kutyámat.


4 hónapos a Cavalier spánielem, úgy 2 hete alig eszik, fehér habosat hányt, gyakran csuklik, bevan esve a hasa. Egyik nap, mikor hazajöttem suliból, 2 bazinagy fehér féreg várt a parkettámon, nemtudom hogy hol jött ki belőle, se hányás, sem székelt nem volt körülötte. Kapott féreghajtót az állatorvostól. A szeme is mintha kidülledőbb lenne. . . Mi lehet a baja???


2012. jan. 22. 10:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Kutyajogosítványt, könyörgöm, valaki verje át a parlamenten...
2012. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy viselkedik mint eddig, talán még virgoncabb mint eddig valaha, ha egy idegen látná azt mondaná rá hogy makk egészséges. Azért nem vittem még el máshova. De holnap az lesz az első, mivel tegnap mondta tesóm hogy nagyon forró a kutya nem szokott ilyen lenni. És most én is észrevettem hogy szinte lángol. Azért ilyedtem meg, és irtam ide.
2012. jan. 22. 10:35
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
beteg, valszeg mérgezés, a férgek, meg azért jöttek ki belőle, mert ők is megdöglöttek a kutyádban, ha nem viszed állatorvoshoz, a kutyád is úgy jár majd, mint a férgek.
2012. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Tehát még lázas is. Nem biztos, hogy elég lesz ha holnap viszed.
2012. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"úgy 2 hete alig eszik, fehér habosat hányt, gyakran csuklik, bevan esve a hasa"


"Ugyan úgy viselkedik mint eddig, talán még virgoncabb mint eddig valaha, ha egy idegen látná azt mondaná rá hogy makk egészséges"


Ez elég ellentmondásos, ha egy kutya két hete nem eszik, hány akkor sok mindent lehet rá mondani csak azt nem hogy egészséges.

2012. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

"Mi lehet a baja???"

Minél hamarabb el kell vinni egy normális állatorvoshoz!

Amennyiben sikerül rendbe hoznia a kutyád akkor sürgősen keress neki egy felelősségteljes gazdát mert alkalmatlan vagy a kutya tartásra!

2012. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

ma 13:37

Nagyon sokan 0 tudással lesznek kutyások.

A kérdező, ha későn is, de kérdezett. Gondolom, ezzel már tanult is valamit a kutyatartásról.

Az pedig nem segítség neki, hogy minősíted, alkalmas, vagy sem gazdának lennie.

2012. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem kell sok ész ahhoz, hogy a beteg állatomat orvoshoz vigyem. Akiben ennyi felelősségtudat sincs, az tényleg legalábbis megkérdőjelezhető, hogy alkalmas-e egy másik élőlény életéért felelni.
2012. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!