Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pittbull vagy Bullterrier?...

Pittbull vagy Bullterrier? (lánynak)

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 21 éves lány vagyok.És ez a 2 fajta tetszik de nem tudok választani.kérlek segíts!


köszönöm


2012. jan. 22. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő egyformán szép, aranyos, családszerető kutya, de csak akkor vállalkozz bármelyikre is ha megvan a kellő tapasztalatod és remélem tudod mire vállalkozol, mert nagyon erős jelleme van mind a kettő fajtának ezért kemény kéz kell hozzájuk. Nekem két pitbullom van, sok sikert bárhogy is dönts!
2012. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Bullterrierem van. Én azt javasolnám neked. Egy nőnek jobban áll egy keményebb kutya, mint azok a kis táska cickányok.:)
2012. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi de írjatok megjegyzést úgy könyebb dönteni.
2012. jan. 22. 18:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen a bullterrier, esetleg staffin nem gondolkoztál?
2012. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
még nem
2012. jan. 22. 18:27
 6/20 A kérdező kommentje:
De a staffi az jobb természetű?
2012. jan. 22. 18:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint nyugisabb, de persze nevelés kérdése az egész, feltéve hogy nem genetikai selejt a kutya. Ugyanúgy határozottan kell velük bánni,sokat mozgatni őket, és még véletlenül sem terrorizálni. De kismillió oldal szól erről, profi leírásokkal, keresgess utána,vagy keress meg egy tenyésztőt, vagy kutyás szakembert, inkább arra alapozz amit egy tenyésztő állít aki jó esetben 10-15 éve ezzel foglalkozik, mint amit én tapasztaltam pár év alatt, ő jobban ért hozzá.
2012. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Hol akarsz pitbullt venni? Magyarországon nincs is normális kennel.
2012. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
a pitbull tenyésztését magyarországon megtiltották, ezért itt valaki okos kitalálta hogy nevezzék át amerikai staffordsir terierre ( nem tudom hogy jól írtam e :( ) szóval a kettő ugyanaz :) és nekem a pitbull amugy jobban tetszik :) jó kutyizást :)
2012. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom két külön fajtáról van szó, vannak alakbeli és mentális különbségek is, bár kb. ugyanúgy néznek ki. Kutyásrendőr ismerősömmel beszélgettünk múltkor, ő 20éve kutyázik, pont erről volt szó, hogy sokan azt hiszik hogy csak "átnevezték", de a staffi külön fajta.
2012. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!