Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pittbull vagy Bullterrier?...

Pittbull vagy Bullterrier? (lánynak)

Figyelt kérdés

Sziasztok egy 21 éves lány vagyok.És ez a 2 fajta tetszik de nem tudok választani.kérlek segíts!


köszönöm


2012. jan. 22. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#9 nem tudom eldönteni, hogy poénkodsz, vagy nem tudod miről beszélsz.
2012. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9. válaszoló! Ezt ugye nem gondolod komolyan? A staffordshire terrier egy létező fajta te nagyon "okos"! Miért okoskodsz bele olyan dologba amiről semmit sem tudsz csak azt amit kitaláltál? Tényleg kíváncsi vagyok, hogy honnan veszed ezt a hülyeséget.
2012. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mondom elég sokan hisznek ebben a dologban, de akkor én tudom jól. :D
2012. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szoros kapcsolat van a két fajta között, a pitekből tenyésztették az amstaffokat. De nem egy fajta a kettő.

A két fajta keresztezésével tenyésztik a nagytestű, ún. american bully-t. Ezt tekinti az emberek többsége A pitbullnak.

Az igazi, eredetileg harcra tenyésztett pitek valahogy így néznek ki:

[link]

2012. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amerikai Staffit vegyél. Nyugodtak, békések, jó tulajdonságaik vannak, főleg, hogy béketűrőek. Bullterrier is aranyos, de a pitbull se szar dolog. Te dönts, melyikre van elég pénzed, és gondolkodj, hogy felkészült vagy-e már.
2012. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

9. válaszoló! Ezt ugye nem gondolod komolyan? A staffordshire terrier egy létező fajta te nagyon "okos"!


Miért nem lehet normálisan beszélni? én nem sértettem meg senkit ezel amit mondtam , és azért mondtam mert azhittem hogy így van és azért hittem így mert több helyen is olvastam és sok embertől hallottam. És ha nem igy van akkor bocsánat, de akkor sem kell bunkónak lenni és másokat nyilvánosan sértegetni.

2012. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
37%
nem sértettem meg senkit, mivel nem nyilvános a neve egyikünknek sem tehát senki sem fog az utcán mutogatni rád, hogy itt az az okostojás! Hinni meg a templomban kell nem itt. Nem azért tesznek itt fel kérdéseket, hogy azok válaszoljanak rá akik nem tudják miről beszélnek. Miért hiszitek azt sokan, hogy kötelező válaszolni minden kérdésre, még akkor is ha nem tudtok??
2012. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
igen , igazad van , szerintem is én szolok az olyan dolgokhoz hozzá amiket nem értek, az alapján hogy te meg én hány százalékban adunk hasznos válaszokat...
2012. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Biztos ez az alap, hogy hány százalékom van. Nem biztos, hogy azért, mert nem helyes válaszokat adok, hanem azért mert valakinek nem tetszik az ahogy közlöm vele az igazságot, mint most.
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Bujtor Gyuri válasza:
Attól függ hogy ha elfajulnak akkor bírsz e velük.Mert nem nőnek valóak a bullterrierek vagy pitek.
2016. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!