Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis termetű kutyusotokat...

Kis termetű kutyusotokat milyen időközönként viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig vagytok vele lent? Nekem van egy bichon havanese kislány kutyám 3,5 éves... van hogy csak 1 óra fele tudom levinni és esetleg 4-5 óra fele... hétvégén pl. nem tudok korán felkelni akkor reggelre ott van a kaki...természetesen papíron. Elég a napi 2×?? Hány órára álljunk be??
2012. jan. 23. 11:01
1 2 3
 21/24 Akiteki ***** válasza:
Na erre mondta a nagypapám, hogy nemakarásnak nyögés a vége.
2012. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Biztosan csökken ha 3x leviszed de ha utoljára du. 5-kor viszed le az nagyon korán van ahhoz hogy az nap az legyen az utolsó hogy lemehet.úgy értem hogy utána még olyan 9 fél 10 felé is le kell vinni mert reggelig elég sok idő van még.ha veszélyes a környék akkor olyankor vigye le anyukád.bár nem tudom hány éves vagy.ja és mindig ugyanabban az időben kapjon enni akkor talán rendszeres lesz a kaki idő pontja.ennyi idősen nem kakálnak lépten-nyomon.nem tudom mit eszik amúgy de mindenféle módon CSAK szuper prémium vagy prémium tápot kapjon de inkább az előbbi hiszen kis testű kutya nem eszi ki az embert a nadrágjából még akkor sem ha a legdrágábbat kapja.az enyémnek 2 kg kicsivel több mint egy hónapig elég.
2012. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Velem mindenhová jön a kutyám egyébként szóval akkor is tud gyorsan pisilni amig kocsiba szálunk vagy várjuk a buszt vagy amig kihozom a biciklit plussz ezen felül legalább 3-4 alkalommal kimondottan sétálni megyünk.nálatok nagyon nincs jól kialakulva a rendszer.
2012. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

amikor magadhoz vetted a kutyát, akkor nem a 4. emeleten laktál? vagy akkor még nem tudtad, h nincs lift?!


fogd fel, h ez nem jó a kutyának és vidd sűrűbben sétálni (nem pelus, nem papír, hanem emeld fel a hátsódat és irány az udvar), ne kifogásokat keress. felelősséggel tartozol a kutyádért, akit egyébként konkrétan kínzol ezzel. te mit szóltál volna, ha anyukád csak akkor adott volna neked enni gyerekkorodban, amikor neki kényelmes, nem pedig akkor, amikor menetrendszerűen megéhezel. az ürítés kényszere nála uolyan. ő nem tudja önállóan elvégezni, rád van utalva, ahogy a gyerek a szüleire. ha nem tudsz felnőni a feladathoz, keress neki lelkiismeretes, gondoskodó új gazdit

2012. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!