Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? Kutyatámadás

Figyelt kérdés

Nagyapámat kutyasétáltatás közben megtámadta a szomszéd pitt bull (?) kutyája. Pontosabban a kutyáját (öreg, vak collie keverék) és szét akarta választani hisz esélye nem lett volna szerencsétlen vaksi öregnek, és persze a kutya mindkettőjüknek neki ment. Nagypapa 75 éves, sérülései elég komolyak, kórházba került, a kutya sokkot kapott, szintén orvoshoz vitték.

Feljelentés már hetekkel ezelőtt megtörtént mert más kutyát is támadott már meg, de most már embernek is neki ment. Hogy lehetne megsürgetni a dolgot?

A kutyatulajdonos egy kisebbséghez tartozó család. Közülük néhányan alkoholisták, a másik fele meg mentálisan sérült, tehát kommunikálni nem lehet velük.

Fejér Megyei kisvárosról van szó, nehezen motiválható a rendőrség, nagyiék nem túl rámenősek, én meg külföldön élek nem tudom innen mit tehetnék hogy segítsek nekik.



2012. jan. 25. 18:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A 21:41-esnek írtam.

2012. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Köszi hogy leszavaztatok, de még mindig nekem van igazam, ki kell nyírni a kutyát, cigány ellen nem tehetsz semmit, CIGÁNYországban...
2012. jan. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!