Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberek! Erről mit gondoltok?...

Emberek! Erről mit gondoltok? (Ebadó következmény)

Figyelt kérdés

Kistelepülésen élek, de utánajártam, és kiderült, hogy ezt máshol is művelik: miután az ebadó miatt rengeteg kutya került az utcára, egyesek úgy oldják meg a dolgot, hogy kutyairtást rendeznek (errefelé "féregirtásnak" emlegették). Összefogdossák a kóbor kutyákat az utcáról, elviszik valami irtó távoli félreeső helyre, és lemészárolják őket...például agyonütik, leöntik benzinnel és felgyújtják vagy lekaszabolják mindenféle eszközökkel.

Errefelé egy elhagyott szeméttelepnél rendeztek kutyairtást, a sündőrök szerint motorfűrészt és puskát is használtak, és vagy húsz kutyát öldöstek le.


Szóval???


2012. jan. 25. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Facebook-radikális állatvédők. Természetesen fotóval illusztrálva, mert anélkül nem sokat ér szólni.
2012. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Akiteki ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi lennék, hogy valóban meg is mozdulnak vagy csak a neten van nagy szájuk.
2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Annyira nem követem őket, de úgy érzem, ha valami kis lehetőség van arra, hogy eredményes legyen az akció, akkor van mozdulás.

Ennél a témánál pedig nem is kell menteni, elhelyezni. Elég csak foglalkozni vele. Hiszen az eredmény nem rajtuk múlik.

2012. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!


Gratula, értesz a szavak kiforgatásához. Légy szíves idézd már be, hogy hol írtam, hogy ez így rendben van. De ezt az esetet az ebadó következményeként beállítani, hááát, inkább nem mondok semmit.

Fókuszon nevelkedtél-e?

Amit ide leírtál, jelen esetben bizonyítékok, feljelentés, vagy egyéb tett nélkül ami ez ellen irányul, puszta hangulatkeltés, nem több.

2012. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

tegnap 01:29 válaszoló vagyok. Teljesen igazad van előttem lévő!

Kedves kérdező és többiek! Ha már ilyen szívesen lepontoztok, akkor azt is áruljátok el, hogy miért? Szépen leírtam, hogy ne csak ülj a babérjaidon, hanem csinálj is valamit, ha ez TÉNYLEG így van! Részemről nem vagyok benne biztos, hogy ez nem csak a te vagy valamelyik ismerősöd fantáziájának szüleménye. Lehetséges, hogy van ilyen, és igen, sokkal jobban örülnék, ha NEM lenne, de ha igazad is van, akkor nem ide kellene írogatni, hanem minden lehetőséget meg kellene ragadnod! Eddig csak uszítottad a népet, de semmi érdemeset nem tettél!

2012. jan. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%

Nyilvánvaló: a kérdező nem látott semmit, csak "ismerős ismerősének az ismerőse mesélte".

Szóval a kérdező szerint: 20 kutyát összefogdostak, berakták egy kocsiba és leöldösték x helyen. Ez abszolút logikátlan, még szállítani is az ebeket, (gondolom) megkötni, nehogy elmeneküljön az állat stb. Akkor már egyszerűbb, ha fog egy légpuskát, és kilődözi őket, esetleg mérget rak ki.


(Távol álljon tőlem bárminemű ötlet adása!!!)

De mint mondtam, csinálj képeket, bizonyíts és elhisznek neked bármit, akár névtelen bejelentést is tehetsz a helyi jegyzőnél.

2012. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Aha szóval nincs kutyairtás, mi? Csak hangulatkeltés meg kamu az egész? he?


Nesztek akkor!

[link]


ZOLnak és az utolsó kettőnek ment a minusz ténytagadásért.

2012. aug. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Kedves előző, mekkora egy istenverte barom vagy te! Nyomjál mínuszt, ki nem sz@rja le. Aztán a nagy mínusz nyomkodások közepette eljutott-e a kis tyúkszaros agyadig, hogy itt nem az ukrajnában a VB miatt rendezett kóborkutya-irtásról volt szó, hanem valakinek a bizonyítékokkal nem alátámasztott agymenéséről.

Ráadásul, ha nem tűnt volna fel ez több mint fél éves kérdés, ezért kár volt ennyire felpörögni.

2012. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

ZOL te meg egy ostoba troll vagy, a legnyomibb fajtából ráadásul. Lehet hogy féléves kérdés de a téma így is aktuális. A kérdés az volt rendeznek-e kutyairtást vagy csak kitaláció az egész. Ha Ukrajnába rendeztek akkor itt is rendezhettek, de nem várom el tőled hogy átlásd az összefüggést,tőled még egy gondolatolvasó is csak feleárat kérne.

És kaptál egy újabb mínuszt, kiérdemelted!

2012. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"A kérdés az volt rendeznek-e kutyairtást vagy csak kitaláció az egész."

Olvasd csak el újra! A kérdés nem ez volt, bármennyire is próbálsz ferdíteni és bizonygatni az igazad. A kérdés feltevője próbálta az ESETLEGES!!! (nem bizonyított) kutyairtásokat az ebadó következményeként beállítani. Erre írtam, hogy hangulatkeltés.

Egy szóval sem állítottam, hogy nincs ilyen, azt meg pláne nem, hogy Ukrajnában nem volt ilyen (ezt te is láthatod, elolvashatod az összes hozzászólásomat) csak arra próbáltam rávilágítani, hogy bizonyítékok hiányában, egy puszta szóbeszédre alapozni bárminemű okfejtést nem célravezető.


"nem várom el tőled hogy átlásd az összefüggést"

Az a baj, hogy nincs összefüggés. Nagyon szeretnéd, nagyon erőlködsz, de akkor sincs.


És igazán köszönöm a bókokat!

2012. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!