Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most ez az én hibám, rossz...

Most ez az én hibám, rossz gazdi vagyok?

Figyelt kérdés

Nekem van egy 2 és fél éves dalmata kutyám Bella.

Bellának van törzskönyve és szűrései is.

Mivel járunk versenyekre nem ivartalanítjuk.

Bella most tüzel .

A vőlegényem , hozzám költözött , és neki szintén van egy dalmata kutyája , kan kutyus , szintén szűrésekkel , és törzskönyvel. Őt is versenyekre szoktuk vinni , tehát még igazi pasi. Ő már 3 éves.

Sajnos anyukám rosszul van, és az apukámnak segítettünk amíg anyukám a kórházban volt.

Addig a húgomhoz vittük a kutyákat , mondtuk nekik hogy figyeljenek oda a kutyákra . Körülbelül 1 hónapig voltunk távol.

Egy hete értünk haza .

Otthon jöttünk rá , hogy Bella vemhes. Rohantunk az állatorvoshoz . Természetesen vemhességet állapított meg a doki. Amilyen gyorsan csak tudtunk, gazdákat kerestünk.

Anyukámék szeretnének 1 kutyust , és mi is megtartanánk egyet. A húgom magához szeretne venni 2 kutyust , mivel éppen kutyát szerettek volna venni.

Anyósomék is fognak egyet "venni". A bátyám is segített ,

ő is "vesz" majd 1 kutyust. Aztán az unoka testvéreim

(8-an vannak) is segítenek , ha maradna gazda nélkül kölyök akkor ők is szeretnének.

Tehát idegen emberekhez NEM kerül egy kutyus sem.

Ismerem a családomat , nagyon szeretjük az állatokat , szóval ha 20 kölyök kutya születne , akkor is lenne helyük.

Olyan embereknél , akik tudom hogy gondjukat fogják viselni.

Nekik viszont a lelkükre kötöttem , hogy ivartalanítsák , majd a kutyákat.


2012. jan. 26. 13:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akiteki!Olvass a sorok közt :-)
2012. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért nem ivartalanítom most , mert szeretném még ha járna kiállításokra, a kan kutyust fogjuk ivartalanítani hogy több ilyen ne essen meg.
2012. jan. 26. 14:52
 13/17 Akiteki ***** válasza:
És még 10 évig egy szem kutyával jársz kiállításra? Igen unalmas lesz. Inkább a következő generációval kellene. Nagy büszkeség lesz, ha a saját tenyésztéseddel tudsz nyerni.
2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:

11/13

Próbálok, de inkább nem kombinálok:))

2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm , majd még gondolkozok.
2012. jan. 26. 16:52
 16/17 anonim ***** válasza:
Off, de a kérdés, meg amit aláírtál, hogy függ össze?
2016. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
(És igen, látom, hogy a kérdés 3 éves :) )
2016. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!