Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire hatásos az esemény...

Mennyire hatásos az esemény utáni injekció kutyáknál? Esetleg egyszeri alaklom okozhat-e komolyabb bajt a kutyámnál?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos nagytestű szuka kutyám!

Akit ivartalaníttatni akartam de az állatorvos azt mondta még túl fiatal ahhoz várjunk még vele 1 éves koráig!

A lényeg hogy nagyon stabil kovácsolt vas kerítésünk van kb 2 m magas és az udvaron lévő kennel is több mint 2 m magas!

8 hónapos korában a kutyám elkezdett tüzelni és mivel a házban van általában velem vagy a kennelben nem is gondoltam arra hogy baj lehet mivel nem olyan környék ahol kóbor kutyák vannak!A szomszédomnak van egy 12 éves németjuhász kutyája és egyik nap amikor hazajöttünk munkából láttuk hogy a kutya az udvar keritést is és a kennelét is átugrotta és befedezte a kutyánkat!Álmodni se mertem volna hogy egy 12 éves kutya így mászik át azon a keritésen!

Az orvost elhívtuk egyből adott neki injekciót mivel nem akartunk kiskutyát méginkább hogy a kutyánk belehalljon a szülésbe ilyen fiatalon!

Azóta eltelt egy hónap kb és a kutyánknak a bimbói elkezdtek megduzzadni és bepirulni!

Lehetséges hogy nem hatott az injekció és vemhes?


2012. jan. 27. 15:03
1 2
 11/11 Akiteki ***** válasza:
Na erre már nem emlékszem, 10 éve adtunk be egyszer egy ilyet a kutyámnak. Azóta is bánom. De ha a nevét megmondja, akkor ki tudjuk deríteni. Mivel a kutyád ivartalanodni fog, jelentősen csökken a daganatok kockázata. Csak kíváncsi vagyok.
2012. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!