Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutya fajták...

Milyen kistestű kutya fajták vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok hamarosan lehet kutyám és mindenhol azt írják h valamilyen kistestű illik hozzám de én csak 2 tudok(amit már írtak olyanokat ne írjatok előre is köszi

2012. jan. 28. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van!! Mik az elvárásaid a kutyától?
2012. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Muszáj fajtiszta?Nem elég hogy aranyos, egy húron pendültök?
2012. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Kutyát jellem alapján lehet mondani, hogy illik e valakihez, a kistestű kutyák közt is rengeteg különbőző fajta van, külön jellemvonásokkal és igényekkel. Van lusta, pörgős, konok, rövidszőrű, hosszúszőrű...

Ne úgy válassz kutyát, hogy mások mit mondanak. Mit várnál el tőle? Neked milyen lenne az ideális kutya /pl legyen rövidszőrű, de ne túl pörgős, könnyen tanítható, ne legyen gond a lépcsőzés.../? Mennyit tudnál vele foglalkozni?

2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat ez lemaradt : ha lesz egy kutyusod az nagyon jó dolog de jól gondold meg milyet választasz mert hosszú időre társad lesz.

Ezért érdemes először körbenézni egy-két menhelyen hogy ott nem-e akad valami tüneményes kistestű kutyus! :D

2012. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mik az elvárásaid vele??

Mert nagyon sok kistestű fajta van de más a jellemük....

2012. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A kutyáho az az elvárásom : hűséges legyen idegenekell szemben kicsit bizonytalan,gyorsan tanuló...stb(Amúgyként nagy kutya szakértő vagyok egy csomó kutyafajtát tudok csak szerintetek melyik a legjobb kutya)
2012. jan. 29. 10:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát Hosszú szőrűt vagy rövid szőrűt szeretnél?

Az utóbbival nincs annyi gond viszont ha hosszú szőrűt szeretnél akkor gondold végig ,hogy van e időd naponta átfésülgetni havonta fürdetni és max 3 havonta kozmetikushoz vinni!

2012. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valamilyen kistestű illik hozzám de én csak 2 tudok(amit.Amúgy nagy kutya szakértő vagyok??????????????
2012. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgyként nagy kutya szakértő vagyok egy csomó kutyafajtát tudok.Had kérdezzem már meg,milyen mérges gomba fajták vannak?amúgy gombaszakértő vagyok!egy csomó gombafajtát ismerek.
2012. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!