Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » LABRADOR RETRIEVER?

LABRADOR RETRIEVER?

Figyelt kérdés

Aki ért a Labikhoz! Mi a véleményetek?

Fajtatisztának tűnik?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 29. 23:16
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon vicces, egy másik kérdéssel kapcsolatban meg pont azokról volt meg szinte mindenki véleménye, aki egy Labradort kint tart... megjegyzem nem az én véleményem volt. Mivel a Labrador nem szeret egyedül lenni és imádja a családját.... dehát végülis ha a spániel nem harap... hát az is nevelés kérdése, úgyhogy teljesen mindegy, ja és én meg nem egy spánielről hallottam és láttam (!!!), hogy igen harapós! Nekem is megkapta a lábam, hmm... úgyhogy inkább hagyjuk!
2012. febr. 8. 17:43
 32/32 Marcsi-lb válasza:
Hát igen! Végülis a Labrador retriever neve is mutatja hogy milyen körülményeket szeret a kutya. A gyengébbek kedvéért említem hogy a származási helyéről kapta a nevét, ami nem más mint a LABRADOR-félsziget! Aki esetleg nem tudná hogy ott milyen a klíma az esetleg nézzen utána, erre a célra tudom ajánlani a wikipédiát! Valóban társas lény, de a legjobb társ neki az nem más mint egy másik kutya, és persze a gazdája figyelme és napi minimum 2 óra törődés vele!
2012. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!