Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes labrador szukának...

8 hetes labrador szukának hány kilónak és kb milyen magasnak kell lennie?

Figyelt kérdés

Illetve egy ekkora kutyának milyen nyakörvet ajánlotok?

Bolhairtónak mit vegyek inkább, nyakörvet vagy mást?


2012. jan. 30. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az állatorvost, hogy tud-e valamit adni bolha ellen pici kutyának, vagy mikortól lehet legkorábban ilyesmit használni.

Mi mondjuk rendszeresen fújtunk frontline-nak 2-3 hós kölyköket, de persze belőlük fél kiló bolha esett ki utána, szóval muszáj volt. Amúgy szerintem ha nem lesz bolhás, akkor nyugodtan kivárhatod azt a 3 hónapos kort, vagy hát amennyit kell. Nem hemzsegnek azért mindenhol a kis dögök hálisten, nálunk is csak az egyik kutya (a nagyon szőrös) lett bolhás, amikor elfelejtettünk védekezni ellenük, a rövidebb szőrű tiszta maradt, nem tudom, hogyan. Szóval nyugi :)

2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
és ha már védekezés, akkor nyakörv, de ne az olcsó színes gumival próbáld. nekem bevált(kiltix, ez 7 hóig jó, nem vízálló) a másik a preventic. ez 4hóig jó és mérsékelten vízálló. a csepegtető iszonyatosan büdös ráadásul nem használ.
2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már lehet kapni kölyköknek bolha ellen spot-ont, ha jól emlékszem valami bio készítmény, 6hetes kortól használható. Talán héry zéró(?). Nekünk textil nyakörvünk van, ráadásul az ellenzett műanyagcsatos. Amíg pici szerintem sokkal jobb és akár felnőttkorában is kiszolgálná a kutyát akkorára is lehet állítani, természetesen cserélünk majd ahogy nő, de még 2-3hónapig a mostani is tökéletes lesz. Amúgy ezek a műanyagok nem annyira gyengék, mint mondják, persze egy 40-50kg-os kutyára nem tenném rá, ha nem tudna pórázon közlekedni, de egy kölyöknek bőven megteszi, és rendesen méretre lehet állítani.
2012. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!