Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik a kutyájukkal alszanak...

Akik a kutyájukkal alszanak azok írjákmár le hogy hogyan alszanak ketten!?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy a lábuknál vagy szószerint mellettük?

Írjátok le hogy milyen pózba.(bocs ez férreérthető) :D


2012. jan. 30. 18:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
A lábamnál, de a lüke éjszaka vándorol:D
2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 szszszigazi ***** válasza:
Nálunk a Máltai Selyem mindig a mamámnál aludt,ott a sípcsontja körül,néha mellette,a mellkasánál. A Border Colliem-mal mi úgy alszunk,hogy vagy a lábamnál vagy mellettem alszik.. Néha ráfeküdt a fejemre.. :D A legújabb családtagunk,a kis keverék velem szokott aludni,de érdekes,mindig a lábamnál.. Néha van csak hogy a hátamhoz fekszik. :)
2012. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
A hasam mellett fekszik és én átkarolom - így alszunk el, de mikor felébredek akkor általában a fejem fölött szok feküdni Szokott még úgy is hogy a fejét a vánkosra téve a fal mellett alszik:)(az ágyam közvetlen a fal mellett van) vagy az ágyában. Régebben szokott az ágy végében is, de mindig útban volt úgyhogy erről már leszoktattam. Nyáron általában parkettázik mert melege van.
2012. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Ha beengeded az ágyadba, ő megtalálja a "helyét". Nekem a csivava alszik az ágyamba, de soha nem feküdtem még rá, pedig vándorol, hol a lábamnál, hol a fejemnél van. Az argentin dogom viszont nem jó "hálótárs", ő helyet csinál magának. Néha kicsit kényelmetlen, de amikor a gyerekeim bújnak be az ágyba, őket sem zavarom ki :)
2012. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Oldalt fekszek, kezem a fejem alatt, kutyám a könyökömnél, vagy a hasamnál. Néha levonul a lábamhoz, vagy a térdhajlatom mögé:)

Mivel a takaró fölött van, így nem tudok ráfeküdni, legfeljebb elgurul, amikor kihúzom alóla:D De az meg az ő baja, lenne saját helye, de ha neki így a jó, akkor viselje el, hogy néha arrébb gurul.

2012. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. febr. 2. 21:17
 37/45 Órai Andrea válasza:
Zsebi kutyám a legnagyobb melegben is a paplan alatt alszik, mindig a térdhajlatomban. Ha fordulok, akkor felháborodva morog, kimászik a paplan alól, majd újra be. A hátamnál a paplant felemeli az orrával, befúrja magát és landol megint a térdhajlatomban. és újra meg újra.. egész éjszaka:-)
2012. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

[link]


Így alszom a kutyámmal,border colliem van.20L

2012. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
A 6 hónapos yorkim alszik velem, a 4 éves és közém furakodva (vagy lezavarja a nagyot és csak ő alszik fenn). Leginkább a takaró alá bújik hasmagasságba, az orromra koppintva jelzi, hogy ugyan emeljem már fel a takarót neki. Még soha nem feküdtem rá, pedig sokszor tartottam tőle. Megérzi a veszélyt, és arrébb megy:D
2012. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Mi 3an alszunk az ágyban!!!:) :D Én,a barátom,és a csivavám!!!!:) :) :) :D :D

A csivim alszik középen és párnára hajtja a kis fejét,a hátán alszik,mint egy ember,és a két kis mancsát kiteszi a takaró fölé!!:) És ez így igaz!!Ha forgolódom Ő is forog és mindíg olyan pózokban alszik,mint én:) Nagyon szeretem Őt!!!

22/L

2012. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!