Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terrier kutyusról vélemények?

Figyelt kérdés

Saját véleményt , lehetőleg olyantól akinek van ilyen kutyája. (: Miért nem a googlet nézem meg?

Mert engem nem érdekel a google szerinti kutya hanem a Te kutyád (:


2012. jan. 30. 20:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom mi bajotok van ezzel a fajtával.
2012. jan. 31. 19:15
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

Ennyi barmot! Direkt kérte a kérdező, hogy az írjon akinek van ilyen kutyája, nem pedig az aki a helyi gizda csávók neveletlen pitbulljai alapján formál véleményt.

"Cspapa", te máshol trollkodjál, hülyegyerek!

Egyébként, hogy válaszoljak, az én kutyám egy éves és nagyon jó családi kutya, imádja a gyerekeket és a játékot.

2012. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az NE ÍRJON AKINEK NINCS ILYEN FAJTA KUTYÁJA!!! Köszi.
2012. jan. 31. 21:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nincs, de 2hónapig ideiglenesben volt nálunk egy kölyök. Az tuti, hogy kész energiabomba. Nagyon szeretet éhes és ragaszkodó kiskutya volt, nem igazán akart elmozdulni az ember lába mellől. Ha kint volt egyedül, akkor feltalálta magát, sose unatkozott. 1-2hét után már jelzett is mindenféle gyanús tevékenységet, de nem volt az az állandóan ugatós fajta. Akivel jóban voltunk azokkal szinte egyből barátkozott, akikkel nem, azokkal távolságtartó volt.

A szomszéd kutyával az első pillanattól kezdve játszott, és máshova is könnyen beilleszkedett (2nap alatt megszokta az új családját is, 2 kutya, 1 macska, kisgyerek...), bár a csirkéket előszeretettel üldözte a kerítés mellett, azokkal nem hinném, hogy kompatibilis lett volna.

Nagy részük jó fej, de tényleg következetesen kell őket nevelni és le is kell fárasztani rendesen, mert könnyen az ember fejére nő és rombol.

2012. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%

20:02-es!

TE VAGY A BAROM! Nem csak a jó oldalát kell elmondani erről a fajtáról! Nem csak az a tapasztalat, ha valakinek van, hanem a másik oldalt is meg kell hallgatni!

2012. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
#15: épp azt próbáljuk elmondani, hogy ez nem a fajta rossz oldala, hanem az embereké...
2012. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez nem a kérdéshez kapcsolódik de képzeld ma találkoztam egy gazdival a fressnapfban akinél egy 5!!! hetes pici volt, most hozta el a tenyésztőtől...nah jah, tenyésztő :///
2012. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gyulabácsi67 válasza:
Üdv. Tudom hogy 100 éves a kérdés. De azért is válaszolok. 3 azaz három ilyen kutyám van!!! Harci kutya?? Minden kutya harcol ha muszáj neki. Sajnos ezt a fajtát ebből a célból IS, meg a bányászoknak a csilléket húzta, így könnyítve a munkájukat. Soha nem a kutya,hanem a gazda a felelős mindenért!! A gyenge, túlszaporított kutyák amikkel baj szokott lenni. Ezek sajna betegek, és szaporítják őket a pénz miatt. Gyanútlan ember meg megveszi mert óccccsó!! :( szvsz. Nyugodtan lehet ilyen kutyát vásárolni, de csakis tenyésztőtől,és nem kutyagyárostól!! Bocsánat ha túl nyers voltam, de sok butaságot olvastam. További szép napot.
2014. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!