Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől csinálja ezt a kutya?...

Kondisarc kérdése:

Mitől csinálja ezt a kutya? (bővebben)

Figyelt kérdés
6hónapos amstaffról van szó, pénteken volt vágva a füle és még aznap este séta közben mintha begörcsölt volna az egyik hátsó lába, felhúzta és nem állt rá, le ültettem egy pillanatra és utána ugyan úgy sétált tovább.Mindez megtörtént 3nappal később is.Algoprint (napi 2x felet kap) ha ez számítvalamit.
2012. jan. 30. 21:22
1 2
 11/17 Cspapa ***** válasza:
22%
ne vágasd le e fülét, mert nem is szabad! De aki ilyet csinál annak ezt hiába is írom, de akkor is leírom hátha valaki meg is érti. Meg ha már mindenképpen... akkor szakemberhez ! kell vinni nem csak álatorvoshoz, mert némelyik olyat csinál, hogy... Szóval vigyázz a kutyádra!
2012. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Cspapa: elkéstél, nem tűnt fel? :D
2012. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehetett simán a hidegtől is. Lehet, hogy fázott a talpa, vagy a hideg miatt görcsölt kicsit a lába. Adhatnál neki valami plusz kalcium+magnézium készítményt is (ha lehet, ne emberi fogyasztásra kitaláltat...) mert ezekből a hiány is okozhat görcsöt. De lehetett az altató mellékhatása is, bár ha ismétlődött, nem valószínű.
2012. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen tünet fülvágás után, akkoriba a doki azt mondta, hogy az altatás miatt kiszárad a szervezete, ez az izmok összehúzódásának, összerándulásának magyarázata, sok folyadék!!! én nagyon megbántam akkoriban (8éve) hogy levágattuk a fülét soha többet, de ha már levágattátok akkor a dokitól kapott krémmel kenegessétek sürün és akkor szépen és gyorsabban gyógyul
2012. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is vágatva van most 7 hónapos , 3 hónaposan vágták,és nem bántam meg. Én semilyen gyógyszert nem adtam neki, kenegetem neki és szépen gyógyult. De ilyen tüneteket nem produkált
2012. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mi évekig vágtuk a fület a kutyáknál, altatunk dp szűrés miatt, vagy esetenként foghúzás miatt és soha még csak hasonló tünet se volt.
2012. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az én kutyám akkor szokta felhúzni a lábát, ha sóba lép.

A múltkor mikor egy kicsit havazott felsózták a járdát és a kutyám belelépett. Akkor bizony sántított. Lehet, hogy a tied mástól sántított.

2012. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!