Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhely vs Sintértelep?

Menhely vs Sintértelep?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van kint, de mi olyan helyről szeretnénk örökbefogadni, ahol altatnak, mivel így tudom, hogy 1 kutyát már tuti, hogy nem fognak elaltatni, viszont, nekünk fontos lenne tudni, hogy gyerekekkel és más állatokkal hogy jön ki, ugyanis van macskám, egy másik kutyám, és úgy tudom, hogy a sintértelepeken nem tudnak a kutyákról semmit, és még annyi, hogy mi olyan 1-6 éves kor között lévő kutyát akarnánk befogadni, melyik helyről érdemesebb befogadni? (Körülmények: 1 ivartalanított kan kutyám van+1 ivartalanított macskám, kis kertes ház, de napi egyszer séta, ami kb 1 órás szokott lenni) És még egy kérdés, hogy kutyaiskolába szeretnék járni majd a kutyussal, de pl egy 6 éves kutyát meglehet még olyan szinten tanítani, mintha kölyökként tanítottam volna?
2012. jan. 31. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyepin is azért van a két hét, h kiderüljön mi a baja (ha van egyáltalán). Addig csakis a saját gazdája jelentkezhet érte, senki sem fogadhatja örökbe és a legtöbbször nem is kerülnek ki még a kinti kennelsorra.
2012. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor, ha mondjuk elhozok, egy kutyát, akkor itthon 2 hétig ne engedjem össze a mostani kutyámmal?
2012. febr. 1. 17:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem-nem-nem, 2 hétig neked se adják ki. Pl ma bekerül egy kutya. Leghamarabb az örökbefogadhatók listájára 2 hét múlva kerülhet fel, addig hatnak az oltások is, a teljes féreghajtás is megtörténik és karanténban van a kutya. Nagyon kevés betegség nem tud így kiderülni.

Így kicsi rá az esély, h egy beteg kutyát kapsz.

2012. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Okés mostmár értem, köszi :D
2012. febr. 1. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!