Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elütök egy kutyát, akkor...

Ha elütök egy kutyát, akkor is köteles vagyok megállni, ha ott a gazdája? Úgy ok, ha nincs vele senki, de akkor minden a gazdát terhel, nemde? És, ha sietek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy embert ütsz el és látod, hogy ott a családja, továbbmész?
2012. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%
Hát mindenképpen állj meg és kérj bocsánatot mert az illő. Ha sietős a dolgod akkoris érdemes egy percre megállni.
2012. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Akiteki ***** válasza:
94%
Ha beveszi a lelkiismereted, hogy az út mellett hagysz vérben fagyva egy kutyát, akkor hajts tovább nyugodtan. Biztosan nagyon sietsz.
2012. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 cefreng válasza:
10%
ma 21:21 Egy kalap alá veszed a kettőt hülye vagy b@szod
2012. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem,hogy ott a gazdája is! Ha nyilván nincs vele senki,nekem kell orvoshoz vinni tudom.
2012. febr. 1. 21:26
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

És ha a kutya még él és te elvihetnéd állatorvoshoz? Ez meg sem fordul a fejedben?


Egy ismerősöm bement egy kutyáért az út kellős közepére (Nem ő ütötte el, de elakadt a forgalom). Figyelmeztették, hogy vigyázzon a kutyával, de ő úgy volt vele, max. beoltatja magát, ha megharapná. A kutyus nem harapta meg. Az egyik álló autóban volt egy állatorvos, az elvitte a kutyát a közeli állatkórházba.

2012. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
94%
21:25, te másként halsz meg, ha elütnek, mint a kutya, akit elütnek? Én láttam meghalni embert is, kutyát is. Nem volt semmi különbség. Ugyanaz a fájdalom, ugyanaz az utolsó sóhajtás. Ugyanabból az anyagból vagy, ugyanúgy lélegzel, ugyanúgy ver a szíved, ugyanúgy vér folyik az ereidben, mint neki. Egy különbség azért van: soha nem tudsz úgy szeretni, ahogy ők.
2012. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Kedves 21:30-as!

Az utolsó mondatodban van igazság,de téged biztosan még nem szeretett ember az biztos!Most itt nem szeretnék komoly filozófiai vitákat nyitni erről.Tudományok szólnak az emberről,a lelke és érzelmei sokkal összetettebbek.A legösszetettebb és legcsodálatosabb lény.Szerintem.

A kutya is az,de össze se vethető egy emberrel.

2012. febr. 1. 21:39
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
Valóban nem vethető össze az emberrel. Mert a kutya sokkal értelmesebb, őszintébb lény mint az ember. Itt az emberek a legnagyobb állatok.
2012. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Őszintébb,de nem értelmesebb.Nem vételenül áll az evolúció csúcsán,kedves biológus! :)
2012. febr. 1. 21:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!