Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elütök egy kutyát, akkor...

Ha elütök egy kutyát, akkor is köteles vagyok megállni, ha ott a gazdája? Úgy ok, ha nincs vele senki, de akkor minden a gazdát terhel, nemde? És, ha sietek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
tudnÉk
2012. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Kedves 22.13-as!

Belőlem semmilyen költséget nem fog kiszedni,ugyanis ő érte a felelős és ugye kutya póráz nélkül a kutya nem lehet közterületen.Persze,még én fizessek neki,még mit nem!Leperelem a fejét,ha nem fizeti ki az autómban keletkezett kárt,ugyanis nyugodt szívvel jelenthetem fel.

2012. febr. 1. 22:24
 23/42 Akiteki ***** válasza:
92%
És íme az evolúció csúcsa...
2012. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
83%

Akiteki, pont ugyanerre gondoltam én is...rég rossz nekünk ha az ember az evolúció csúcsa...

hozzátenném ez egy rém paradox dolog hisz az evolúció nem fejeződött be, folyamatosan változik minden (mi is) csak egy pici láncszem vagyunk benne, lehet pár ezer év múlva már csak a félig bomlott szeméthegyek maradnak utánunk.

2012. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%

"Leperelem a fejét,ha nem fizeti ki az autómban keletkezett kárt,ugyanis nyugodt szívvel jelenthetem fel."


Miért érzek undort az emberek iránt ilyenkor? Olyan nehéz ez a kérdés!

2012. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

Látod Kérdező, ezért értékeljük mi többre a kutyákat sok esetben, mint az emberek kirívó százalékát.


Ha elütöd valaki gyerekét, és mondjuk azért mert az anyja nem fogta a kezét az meg kirohant az úttestre, akkor továbbhajtasz, mert te sietsz, és egyébként sem te vagy a hibás, vagy pedig megállsz, de csak azért mert ha nem teszed azzal bűncselekményt követsz el? Szóval érted a kérdésem lényegét? Ha embert gázolsz akkor is csak azért állsz meg, mert az van a törvényben, de egyébként lesz*rod mi lesz a sorsa ugye?

Egy ilyen esetben mitől ér többet egy ember? Ugyanolyan élőlény, ugyanúgy felelősek vagyunk egymásért, mint az állatokért.


Hihetetlen ez az önző, érzéketlen felfogás. Fogalmad sincs, hogy milyen egy igazi, mély kapcsolat ember-kutya között, szóval addig ne is akarj filozófiai vitát nyitni a kérdésről...

2012. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező te egy szívtelen dög vagy.
2012. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
76%
Így van kérdező legtöbb esetben lehet az ember felelőssége, de van amikor nem. Amikor te éppen a mobilodon beszélsz vagy valamit keresel a kocsidban miközben vezetsz, vagy tolatsz ki valahonnan és nem veszed észre a kutyát ami tegyük fel a gazdája előtt sétál vagy éppen flexin van és 3 méterrel előtte. És puff kész a baj. De ha el is ütsz egyet minimum kérj elnézést.
2012. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
80%
Te p.fej,ha te ütöd el a te felelősséged,mindegy,hogy ott van e a gazdája és kit érdekel,hogy sietsz???..egyébként miért kérdezel ilyet,elütöttél egy kutyát??Ha igen,kivánom,hogy veled is ez történjen,ha meg nem,akkor szimplán hülye vagy...
2012. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
73%
Visszaolvastam a válaszaid kérdező,undoritó féreg vagy és remélem fizetni fogsz,ha rajtam múlna nem csak anyagilag járnál rosszul!!!
2012. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!