Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elütök egy kutyát, akkor...

Ha elütök egy kutyát, akkor is köteles vagyok megállni, ha ott a gazdája? Úgy ok, ha nincs vele senki, de akkor minden a gazdát terhel, nemde? És, ha sietek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 21:20
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

És azt magyarázza el valaki,mi a jó égért az én felelősségem,ha ott a gazdája? Akkor igen,ha nincs persze.

Az életbe sok mindent könnyű másra kenni.Kíváncsi vagyok,ugyanezt megcsinálod-e a munkahelyeden?

Pl. egy kórházban,ha hibázik az áőpolónő,akkor azt szépen rákeni az orvosra vagy mi???

Ja,és a válaszodban csak az a szépséghiba,hogy a bíró a bíróságon nem a te hülyeségeid alapján dönt,hála a jó égnek.Szép világ lenne akkor.

Mellesleg meg örülök,ha ezzel sikerül felhúznom az agyadat :)

Nekem ugyan azt írsz,amit akarsz,lesz*rom,egyhén szólva!

További szép napot!

2012. febr. 3. 15:34
 32/42 A kérdező kommentje:
És ha kiugrik elém a semmiből mondjuk? Fáktávolságról te még nem hallottál.
2012. febr. 3. 15:37
 33/42 A kérdező kommentje:
Fuvarozóvállalatom van,50 év vezetési tapasztalattal,láttam már egy-két dolgot,és olvastam már KRESZ-könyvet is!
2012. febr. 3. 15:39
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra,hogy sikerült felhúzni minden jóérzésű embernek az agyát,mással gondolom nem tudsz dicsekedni...szar lehet ilyen érzéketlen tuskónak lenni!
2012. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
80%
hallottam már féktávról,de te még nem tisztességről!!hogy akkor is segiteni kell a kutyán,ha véletlenül ütötted el!
2012. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kreszről, és felelősségvállalásról van szó, hanem emberi jóérzésről.
2012. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

de mondtam már,hogy segítenék,ha pl. kóbor lenne.de ha ott a gazdája,akkor mit kellene csinálnom? tipp?

Utolsónak megadom magam: igaza van.

2012. febr. 3. 15:50
 38/42 anonim ***** válasza:
83%
Ha van 50 év tapasztalatod, akkor az unokáiddal kellene játszanod nem egy "anonim oldalon" osztani az észt, hogyha amúgy is tudod, hogy mi rá a válasz. Éppen most írtad le. Tudod a szabályzatot, van 50 év tapasztalat, és valami vállalat... Akkor itt mi a kérdés? Ha csak fel akartad itt kavarni az életet akkor tessék, sikerült. Pontosan adtál választ már a kommenteidbe az összes kérdésedre. Nem más volt kíváncsi erre a kérdésre, hanem te kértél segítséget. Mégis minek ha úgy is tudod a választ?
2012. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%
Mit kéne csinálnod, ha nincs gazdája? Akkor semmit. Van ilyen, őz, nyúl, macska, kutya, róka...ilyeneket elütnek az emberek nap mint nap. Amúgy van 50 év tapasztalatod és ez a kérdés csak most jutott el az eszedig? Pff..hagyjuk már!
2012. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
38%

Én nem látom olyan szörnyetegek a kérdezőt. A legtöbb embernek ez a kérdés még csak fel sem merülne a fejében, egy kutya miatt nem állnának meg, hiszen még embereket is cserbenhagynak.

Sokan meg sem állnának egy gazdátlan kóbor kutya miatt, számára természetes hogy megállna.

És azzal sem mondott semmi rosszat, amikor azt mondta, hogy engem még nem szeretett igazán ember. Igaza van, nem mondott ezzel semmi hazugságot. De kutya szeretett már igazán.

2012. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!