Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! 1. ) Egy őrző-védő kutya...

Üdv! 1. ) Egy őrző-védő kutya kiképzését mennyi idős korban kell elkezdeni? 2. ) A kiképzés meddig tart? (Mikor mondható el az, hogy a kutya képes ellátni pl. : egy telephely őrzését? ) 3. ) Ja és persze mibe fáj egy ilyen kiképzés?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem ismerem a helyszínt, és a segédet sem, de a munka amit láttam siralmas volt...
2012. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

tegnap 22:47-nek


Nem írtam BH-vizsgát.

Ez egy engedelmességi vizsga.


Viszont az engedelmességi vizsga is megköveteli a pontosságot és a precízséget.

Sőt mi több a bíró felsorolja a hibákat és a vizsgázónak törekednie kell arra, hogy legközelebb felkészültebb legyen úgy min t saját-magának ÉS A KUTYÁJÁNAK.

2012. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából csak azért kérdem, mert már az idén 4. éve havi 40-50 eFt-ot fizet a cégem "kutyakiképzés" címen egy vállalkozónak.

Azt gondolom, ennyi idő alatt már beszélni is meg lehet tanítani az állatot.

Vagy nem jól gondolom?

2012. febr. 6. 10:58
 14/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezért a pénzért én is elvállalom, ha budapesti vagy, bár számlát adni nem tudok, de tökéletes munkát adok ki a kezemből.


Bár a felvételen nem is a kutyával van a gond, hanem a vezetőjével.

El tudom azt is képzelni ha ez a kutya egy hozzáértő kezében van, akkor a munka is kifogástalan lenne.

Ebből a kutyából többet kilehet hozni, de nem ezzel a vezetővel.

2012. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha a céged azért fizet egy vállalkozónak, hogy az bizonyos napokon akár elvigye a kutyát gyakorolni, netán megfuttatni egy nagyobb szabad területen. Ébren tartja a kutya védőösztönét fogatásokkal, szituációs gyakorlatokkal, akkor nem sok az a pénz érte.

Milyen fajta kutyáról van szó?

2012. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!