Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket is nagyon idegesét ha...

Titeket is nagyon idegesét ha már beszól a kutyátokra?

Figyelt kérdés

Van a kerítésünkön egy luk de csak a kutya feje fér ki. Jött 2 öregasszony és ugatta őket. (engem nem vettek észre). Erre el kezdi így az egyik "az a rohad korcs korcs meg e hogy ugat" aztán meg mondták még rá 1-2 jelzőt ahogy el mentek a kerítés előtt....

Nagyon mérges lettem.... alig álltam hogy nem mentem oda és megmondtam volna nekik a magamét!


Veletek fordult már elő ilyesmi?? És mit csináltok ilyenkor??


2012. febr. 2. 19:18
1 2
 11/12 Catz ***** válasza:

Az én vizslakeverékemet az iskolás gyerekek szokták csesztetni, mert előttünk lakik 2 idegbeteg, görcs golden, akiket 2hetente visznek csak sétálni és reggel 6-tól este 8ig folyamatosan üvöltenek, monoton hangon ugatnak...


Mivel elöttük és előttünk is el mennek így az enyémet is cseszegetik.. Van ám hangja, és beszólnak neki, meg visszaugatnak.

Ezt egyszer rohadtul megelégeltem, és kiszóltam, hogy rohadtul nem vicces, amit csinálnak és legközelebb én fogok kimenni a kapuhoz, nem a kutya.


Azóta előre köszönnek az utcán és dícsérik, hogy milyen szép és aranyosak a kutyáim :D

2012. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem szoktak beszólni. Maximum azt, hogy milyen aranyos meg szép. De egyébként ő nem is egy ugatós fajta, nagyon ritkán szokott. Azt szoktam hallani amikor a kertben van, hogy megállnak a házunknál és hívogatják oda magukhoz, hogy megtudják simogatni. De ezt mondjuk nem szeretem, mert nem akarom, hogy valaki ellopja.

Szerintem ne foglalkozz vele, hogy ki mit mond, az emberek legtöbbje ilyen kötözködős! Rájuk kell hagyni aztán kész! Ne idegesítsd rajta magad, annyit nem ér az egész pláne vénasszonyok miatt. A kerítést viszont tényleg csináltassátok meg majd minnél előbb.

2012. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!