Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma délelőtt észrevettem a...

Ma délelőtt észrevettem a kutyám nyakán, közel a lapockánál egy kisebb csomót. Nem fáj neki, elég tömör. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Bővebben:

Tehát észrevettem a csomót, kemény, kb. 1-1,5 cm átmérőjű, a bőrével együtt mozog. Volt már ilyen hasonló, megnyugodtam, hogy zsírcsomó.

Nem hagyott nyugodni a dolog, tovább simiztem a blökit és találtam még egy hasonló "kaliberű", ám nagyobb csomót, közel az előzőhöz. Itt már megijedtem, de a párom megnyugtatott.

Az imént játszottunk a kutyával és a két lapockája között is észrevettem egy csomót. Most már teljesen parázok.

A párom nyugtatgat, de én teljesen ki vagyok borulva. Hétvégén a kutyadokink nem dolgozik, a nagy hó miatt meg nem tudjuk elvinni másikhoz :(


Nem rég szült, majd muszáj volt ivartalanítani, végül az előzmények miatt veseelégtelensége lett szegénykémnek. De ebből is kilábaltunk szerencsésen.


Mi lehet ez?


2012. febr. 4. 18:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál és megnyugtatott. Ez a veséjére kapott injekciók egyik melléghatása. Először nagyobb puhább, majd kisebb és keményebb lesz, és lassan eltűnik a csomó.
2012. febr. 6. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!