Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják azt az emberek...

Miért mondják azt az emberek (nem minden ember) a csivavára hogy patkány ; egérke stb. Hogy gondolkoznak ekkor az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom ;hogy izlések és pofonok de akk is ha nem teccik valamelyik kutya fajta rögtön le kell horgolni(tisztelet a kivételnek)A csivavára mindig azt mondják h ez nem kutya hanem cica vagy kis patkány stb... Miért van ez így?
2009. jún. 1. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Talán, mert úgy néz ki megy kis patkány hosszú lábakon?

Ha szeretet a csivavát, akkor azt is el kell fogadnod, hogy tényleg így néz ki. Ne akadj ki rajta.

2009. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én személyszerint őzpatkány kutyának hívtam őket régebben, de rájöttem, hogy egy normális, hosszú szőrű csivava szép kiskutya(eredetileg ha jól tudom hosszú szőrű volt a fajta), a túlszaporított gülüszemű rövidszőrű meg egyszerűen csúnya. Szerintem...

De ettől még más tarthatja szépnek a rövidszőrűt is.

2009. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
mert macska, azért.
2009. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akk a többi öleb mi???? Pl: yorkie ; boston terrier stb... csak egy kérdés (nem vok felháborodva)
2009. jún. 1. 13:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert hasonlít, és ezt ne sértésnek vedd, inkább poénnak, tényleg hasonlít. Van, aki a saját kiskedvencét is "gúnyolja" poénból valamilyen tulajdonsága miatt.

Nekem pl. volt egy zöld hullámos papagájom, és mi "pici t-rex-nek" hívtuk, mert néha nagyon olyan volt, főleg, ha valamit nagyon akart, de bántani senkit nem bántott. A mostani egyik kis nimfám meg egy kis kéjenc, az anyja meg tökmag-mániás éhenkórász, és mondjuk is rá, de ebben nincs rosszindulat.

Ha téged zavar, ne figyelj az ilyenekre, de ne vedd rosszindulatnak.

2009. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké köszi a tanácsodat és ezentúl csak POÉNNAk fogom fel az egészet
2009. jún. 1. 13:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem két meztelenem van, az egyik powder, a másik kopasz. Hallanád én miket kapok! A powderen röhögnek: hogyhogy meztelen, hiszen szőrös, a kopasz pedíg meztelen csivava, meg patkány, és hasonlók! Nem kel törődni az ilyenekkel, lényeg, hogy neked tettszen, és szeresd!

Üdv.

2009. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mondják, mert egy tipikus divatkutya, félre értés ne essék nekem egyik fajtával sincs semmi bajom. Nekem a tipikus kutya az az amit "használni" lehet valamire, pl, a tacsi is kutya, mert van funkciója. Az ölebekkel sincsen bajom, de kifejezetten arra valók, hogy társasági kutyák legyenek. Funkciójuk nem nagyon van csak annyi, hogy édes tündéri társak, viszont vannak radikális kutyatartók akik szerint kifejezetten nem jók semmire, fölöslegesek. Egyébként lehet azt kedvesen is mondani, hogy "olyan mint egy kis patkány"
2009. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De most szerinted hogy néz ki? Mint egy szépségkirálynő? Ha őt szereted, akkor fogadd el, hogy ilyen. Lehet hogy az emverek gonoszak és buták, de szerintem akárhonnan nézed (utálod vagy szereted), annak a kutyának akkor is ki van dülledve a szeme, és furcsán szalad. A yorki még valamennyire arányos kutya, hiszen terrier, de a többi, ne aggódj, tudnék mondani szép hasonlatokat (pl a mopszra, angol bulldogra, meztelen kutyára). Mert akár mit csinálok, így néznek ki... Attól még nem utálom őket csak nem tetszenek. Sőt akik tenyésztik meg tartják, kicsit önzőnek is tartom, hiszen ezek a kutyácskák a fajtajellemzőikkel elég sokat szenvednek, sosem lesznek olyan egészségesek, mint egy közepes pásztor vagy vadászkutya. A meztelen kutyástól is kérdezem, hogy próbálja meg reálisan látni a kutyáit, mindnekinek a sajátja a legszebb, de a meztelen kutya tényleg egy furcsa állat... Ez olyan minthogy a legtöbbeknek nem tetszik a pasim, de én belé vagyok halálosan szerelmes, de attól függetlenül szerintem is van aki jobban néz ki, csak nem érdekel. De attól még tudom reálisan nézni. Persze nem kéne így csúfolni őket, elég ronda dolog... De van benne egy kis igazság... Aki szereti őket, az ne vegye magár. Én nem szoktam csúfolni őket de nagyobb kutyáim vannak.
2009. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

15.28-as: Ők az Én gyönyörűim:

[link]


[link]


[link]

2009. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!