Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhes lett a bullterrierem...

Terhes lett a bullterrierem (fajtiszta kiskutyák lesznek törzskönyves szülőktől). Megbüntethetnek, ha eladom őket (törzskönyv nélkül)?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm áthozta a bullterrierét, hogy vigyázzak rár 1 napig, még kérdeztem is hogy nem lesz-e baj, meg hogy nem akarok kiskutyákat, erre ő mondta, hogy biztos nem mert már próbálta pároztatni de a kutyus nem akarta XD

Mégis terhes a kutyusom, már sokan mondták, hogy vennének tőlem kiskutyát, ha valaki megtudja meg is büntethetnek ezért (mert, hogy nincs bejelentve a "tenyésztés")?


2009. jún. 2. 09:54
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Tudom milyen a lelki világuk! (de ez kicsit a neveléstől is függ).

Nem kell aggódnod, gondoskodom róla, hogy jó helyre kerüljenek, és jó nevelést kapjanak. (már huszadjára mondom).

Én befejeztem ezt a témát!

(Ja és ma du. megyünk dokihoz.)

2009. jún. 4. 08:38
 32/33 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes a problémád. Én a helyedben megtartanám a kölykeket, majd eladnám vagy elajándékoznám őket. Itt Székelyföldön nagyon gyakran kérdezik, hogy honnan van az én bullterrierem, meg, hogy tudoke eladót stb, többen is szeretnének venni de egyszerűen nem lehetne kapni a környéken sehol.Itt romániába 250-500 Euróért árulják őket, mondjuk ha nálatok még ingyen is lehet kapni akkor nem biztos, hogy eltudod adni majd őket. Ha az én városomban laknál egy nap alatt eladnád az egésszet az biztos xD
2009. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett a kicsikkel? Hányan lettek? Gondolom, hogy egy sem maradt a "nyakadon" Szerintem ezen az oldalon nem szabad ilyen elletéssel kapcsolatos dolgokat kérdezni, mert itt a legtöbb ember túlreagálja és túldramatizálja a dolgokat. Nekem is bullterrierem van....

2009. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!