Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt = ( Hogyan fogadhatom el?

Meghalt = ( Hogyan fogadhatom el?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2645662-meg-f.. feltettem tegnap a kérdést

Este kijött az állatorvos, mondta hogy nem beteg, csak öreg (19 évet élt mamáméknál, 2-3 évet előtte valakinél aki utcáról fogadta be, de Ők sem kölyökként fogadták be) kapott valamit, estét túlélte, délelőtt megint jött volna állatorvos, de Ő meghalt. 15 éve ismertem azt a kutyát. Nagyon szerettem hogyan tudom elfogadni hogy nincs többé?:(


2012. febr. 8. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy 14 éves kis tacsim, hónapokig sirattam. Megszoktam ölelgetni gondolatban, hátha érzi odafönt a lelke.
2012. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit sokáig tart elfelejteni, nekem is hiányoznak néhai állataim mikor eszembe jutnak. :(

Anyám meg legalább 40 év után is megsiratja gyerekkori kedvenc kutyáját érzelmesebb pillanataiban. :(

2012. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom nehéz lesz, de valahogy hogy picivel jobb legyen, nagyon rossz:(

Van egy puli is (kölyök) ő teljesen más, nem olyan mint ő szóval még az se hogy valami ráragadt a másik viselkedéséből.

2012. febr. 8. 17:34
 4/16 anonim ***** válasza:
Velünk is több mint 15 évig volt a kutya egész pici korától, a következő altatásos kérdést én tettem fel. A tied jobban járt így h nem az állatorvos intézte el.
2012. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Foglalkozz minél többet a pulival, az segít. Nekem az a tapasztalatom, hogy az jobb, ha a másik kutya nem hasonlít az elhunytra, legalább nem ő jut mindig az eszedbe, ha kutyázol.
2012. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Másik mamámnál is volt egy tacsi, őt állatorvos altatta el. És altatás volt simán. Nem tudom, pedig jó pár éve volt, Őt annyira nem ismertem de tudom mindig sétáltatni akartam, de nem jött velem...Neki a gerincével volt baj, húzta már a hátsó felét, orvos 2x írt gyógyszert nem használt, altatás lett a vége:(
2012. febr. 8. 17:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Lehet, én vagyok túlérzékeny, de én napokig otthon voltam, utáltam a világot, bőgtem, és szörnyen hiányzott a kutyám, ráadásul ő még fiatal volt. Sovány vigasz, de legalább szép élete volt. Sírd ki magad, az könnyít, beszélgess róla sokat anyukádékkal, nekem ez is segített.
2012. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h milyen lesz ha egyszer a kutyáim meghalnak. Amikor 1hétig nem vagyok otthon már akkor hiányoznak. Voltak már kutyáim persze azokat is szeretem de velük nem annyira foglalkoztam, meg akkor kicsi is voltam és akkor még nem nagyon érdekelte a kutyák.:( Most van 2 kutyám az egyik 2és fél éve él velünk, nagyon szeretjük, nagyon okos is szófogadó, border collie (bc), nagyon hiányozni fog ha egyszer meghal.
2012. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megy mindenkinek a zöld. Köszönöm, hát próbálok majd, vele is foglalkozni. Hm, hát elhiszem.Neki már lehetett számítani erre elég szép kort megélt, sokáig volt velünk ez megnyugtat picit de akkor is hiányzik :/
2012. febr. 8. 17:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"A szeretet nem múlhat el - megmarad. Ezért van az, hogy senkit sem lehet megvigasztalni, ha elveszti azt, akit szeret. Minden vigasz erőtlen és hamis. Főleg az a mondat, hogy "az idő majd begyógyítja a sebedet ". Nem igaz. Ez nem olyan seb, ami gyógyul. A fájdalom érzése idővel csökkenhet, de a széttépettség érzése megmarad."
2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!