Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főleg kis méretű kutya tulajdo...

Főleg kis méretű kutya tulajdonosok! Van a kutyusotoknak ruhája?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor vettétek, vagy ti készítettétek? :) Képet mutattok a ruháról? Az én kutyusomnak most fejeztem be a második kisruha kötését :D

14/L Westie kislány tulajdonos :)


2012. febr. 10. 09:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mi a menhelytől kaptunk ruhát, ahonnan örökbefogadtunk. ők németektől kapták. de menhelyen nem sok mindent tudnak csinálni ezekkel.
2012. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen, egy ismerősöm varrta. Olyasmi, mint ezen az oldalon az első képek: [link]

Egyszínű fekete, belül polár, kívül vízlepergetős.

De ő jobban szeret pucéran lenni:), szóval csak akkor adom rá, ha épp esik az eső, vagy a hó. A hideget miatt pedig csak rövid ideig vagyunk lent, amíg elintézi a dolgát, és megyünk is haza. Aztán otthon nagy hancúr és tanulás van, hogy ki legyen fáradva fizikailag is.

2012. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, csak sajnos kinőtte (kölyök):

[link]

Olyan, mint a jobb felső, csak narancssárga-fekete, ezt a telet már kibírja nélküle, a következő meg olyan lesz, mint a bal felső (szürke-fekete).

2012. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tökjó, akkor nem csak én vagyok "elmebeteg" hogy öltöztetem a kutyát :D Sajnos itt vidéken hülyének néznek, mivel októberben lett lenyírva a westiem háta majdnem hogy kopaszra, mivel éjjel pincében van, napközben meg kinn, vagy lakásban. Amúgy nagyon jó ötleteket adtatok :D épp most nézem, mi a felhozatal vaterán, ötleteket nézek, meg lehet rendelek is, ha találok olcsót.. :)
2012. febr. 10. 10:17
 15/21 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van. csak sötétlila és nincsen rajta semmi minta. Turkálóban vettem neki 300ft-ért. amúgy 14 hónapos menhelyi keverék:)


[link]

2012. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én most itt nézelődöm, tök jó a választék és nem is olyan drága!:)


[link]

2012. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
az én kutyámnak (csivava) főleg sajátkészítésű ruhái vannak, de azért egy párat az elején mi is vetünk.
2012. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak megköszönném ha privátban megírná hogy csinálják a ruhákat :)
2012. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha egy kötött pulóverben elázik a kutya, akkor megfagy. Nem tartom jó ötletnek egyáltaln, hogy felügyelet nélkül kötöttben van! Nálunk mindegyik kutyának van ruhája, az egyiknek olyan mint amit Alexandra írt, a másiknak polár/viszkóz kombó, a harmadiknak meg mindennaposra van egy kötött pulcsija, mert szegény szinte teljesen szőrtelen és nagyon fázik.

De csak extrém körülmények között adom rájuk, egy sima téli sétához nem, csak ha nagyot túrázunk hóban, vagy a kocsiban kell lenniük hidegben.

2012. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is van egy kis mellénykéje . képem sajnos nincs róla, de anyukám készítette neki és két szív van rajta :) nagyon ari menne:)Ehhez hasonló, még a szine is ilyesmi:

[link] csak nincs kapucnija :)

Egyébként Bichon Havanese...

2012. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!