Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kan kutyám "úgy"...

3 hónapos kan kutyám "úgy" közeledik a 2 éves kan kutyámhoz, miért?

Figyelt kérdés
Miért csinálhatja ezt? Hogy lehet leszoktatni róla?
2012. febr. 10. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert így próbálja kifejezni, hogy a 2éves kutya alatta áll a rangsorban.
2012. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dominál a nagy fölött.
2012. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval.

Bár az én kutyámmal is ez volt hagyd.... Az enyém egyszer megelégelte kicsit belekapott a kicsibe és azóta nincsen gond.

2012. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem már :) köszönöm! Mindig játék közben úgy áll rá a hátára, de csak játék közben
2012. febr. 10. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Domináns viselkedést mutat. Én a helyedben nagyon odafigyelnék rájuk, mert a nagy nem biztos, hogy sokáig fogja tűrni ezt a viselkedést a kicsitől. És ebből származhatnak komolyabb sebek is...
2012. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen ettől én is tartok, de szerencsére az idősebb egy tacsi a pici meg labrador, de a pici csak 3 hónap múlva lesz ivartalanítva
2012. febr. 11. 09:52
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon durván játszanak mondjuk még nem láttam kölyköket játszani mert a tacsi is 2 éves csak de mint ha ölék egymást meg ahol érik rágják egymást de nem fáj nekik, mert vonyítana akkor valamelyik bár volt mikor elvakkantották magukat
2012. febr. 11. 09:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én bullmacim is ilyen, ő is "durván" játszik :) A hasonlóan nagytestű kutyákkal jól elvan, de a kisebbek félnek tőle, pedig nem akar ő rosszat...
2012. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!