Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek amstaffja van mért van...

Akinek amstaffja van mért van elszálva? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

itt a környéken van egy pasas aki annyira nagyra van az amstaffjával, lekorcsoszza más kutyáját ,akinek kisebb a kutyája mint az ővé(jah és agresszív is a kutyája)mástól is hallottam hasonlót hogy akinek amstaffja van az elvan szálva hogy neki ilyen kutyája van..viszont ismerek egy embert akinek szintén staffija van és nagyon barátságos a kutyus és a gazdája is nagyon rendes, nekünk két bichonunk van és nem bántotta őket :)


lehet hülye kérdés ,de nektek mi a véleményetek??


2012. febr. 11. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van és nem vagyok elszállva :) Az én kutyám nem támad se kutyára se emberre, soha nem morog senkire ,ez nevelés kérdése meg ugye nem mindegy honnan van a kutya milyen felmenőktöl :)
2012. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

na akkor te vagy a kivétel :)


tetszik ez a fajta ,csak bánni nem tudnék vele , nem vagyok elég erős és határott ehez a fajtához szerintem..

2012. febr. 13. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!