Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol alszik a kutyád?

Hol alszik a kutyád?

Figyelt kérdés

Veled? Az ágyadban?

Van saját ágya?

Ha van kedved, még ezekre is válaszolhatsz:

- mennyit alszik 1nap?

- mikor kel? Te kelted őt, vagy ő ébreszt téged?

- szokott éjjel járkálni?

- horkol?:D

a kutya fajtáját és életkorát is irjátok, légyszi :)


2012. febr. 12. 14:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:)

az enyém westie, 1 éves!

Ő sem alhat az ágyunkban. Van kosara, de nem igazán használja alvásra, max. sziesztázik vagy játékot rágcsál benne :)

Az ágy alatt vagy mellett alszik és néha járkál (felkelek a "körmözésre", padlón igencsak hallani).

Reggel pedig elég korán felkel, kb.1hónapja csinálja ezt, és nyöszörög amíg el nem éri a célját és felkelünk, van hogy feladja és visszaalszik, de sokszor én hamarabb feladom, mert nem bírom hallgatni :(

2012. febr. 12. 15:21
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
enyém kint a házában
2012. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Anno az én kutyusom velem aludt az ágyban.(Most már kint van a kennelekben) Mikor nagyobb volt akkor az egész éjszakát végig aludta egészen addig még én fel nem keltem. Ha egy buli után délután 2 ig aludtam akkor ő is...:) Együtt ébredtünk mindig. Éjszaka soha nem járkált. És igen nagyon horkolt és mindig pukizott...:D Német Törpe Pincser most 3 éves és 3 gyönyörűség anyukája:)
2012. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyusom egy 4 hónapos kis havanese és a szállító boxban alszik az előszobában. Nem mi kényszerítjük rá, ugyanis van jó kis puha ágyikója, de valamiért ő ebben érzi jól magát.:) Az előszobában pedig a hálószoba ajtóval szemben van a helye, ugyanis a párom nem engedi be a szobába, de azért ha nincs itthon nap közben, akkor megengedem neki, hogy az ölembe feküdjön az ágyban.:)


Most már egyre kevesebbet alszik, de azért még így is elég sokat. Az éjszakát átalussza, de rendszerint hamarabb felkel, mint mi, de ilyenkor vagy fekszik nyugodtan tovább vagy eljátszik a kis plüssével. Nap közben is alszik 5-6 órát, de attól is függ, hogy mennyit tudunk vele foglalkozni, mert ha nagyon unja magát, akkor inkább alszik.


Horkolni is szokott néha, de csak ha nagyon kimerült aznap, ha pedig sok kutyával találkozott akkor ugat álmában és úgy mozgatja a lábát, mintha futna.:D

2012. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A saját ágyában alszik a szobában, vagy kint a kennelben.

- mennyit alszik 1nap? - Ha bent van akkor éjszaka végig alszik, és amikor bent van. Bent nem nagyon lehet mit csinálni csak aludni.

- mikor kel? Te kelted őt, vagy ő ébreszt téged? - amikor éppen akar, vagy amikor én akarok tőle valamit. Azt semmiképpen sem döntheti el, hogy én miatta felkeljek.

- szokott éjjel járkálni? - nem szokott járkálni bent. Ha kint van éjszaka, akkor minden bizonnyal többet mozog.

- horkol? - nem.

2012. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 lakle ***** válasza:
Törpe pincser, 11 hónapos. Éjjel velem egy ágyban alszik a lábamnál, nappal a saját helyén. Mindig együtt ébredünk és néha horkol:)Az éjjel járkálást csak akkor csinálja, ha nem tudtam rendesen lemozgatni pl. most ebben a nagy hidegben keveset tudtunk csak sétálni:(
2012. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Anno úgy bárhol aludt a lakásban, mármint földön, ahol épp kedve volt, akár ajtó előtt, vagy ágyam előtt, néha anyumék ágya alatt is.

Amikor tudott, mindig aludt, vagy lustálkodott, ő ébresztett mindig, megnyalta a kezem, orrom, általában akkor kelt, ha már világosodott. Volt, h éjjel mászkált, inni ment, vagy kényelmesebb helyet keresett, és mindig horkolt! :)

Rottweiler szuka volt, alig 2 éves.

2012. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Most azért miért pontoztatok le, hogy az enyém kint alszik a házában?? Nem mindenkinek szobacirkálója van...
2012. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le, nekem minden válasz hasznos volt! :)

igaz, még felfelé sem pontoztam senkit, mert mobilról netezek, de amint gépközelbe jutok, mennek a zöld kezek!

2012. febr. 13. 11:59
 20/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a lepontozott. Elfelejtettem a paramétereket megírni. Szóval egy retriever keverékről van szó, hosszúszőrű,szőke nagylegény, márciusban lesz egy éves. Este 9 körül fekszik le, reggel 6kor kel (hozzánk igazoddik,átalussza). Ilyenkor nem jöhet be, az 50fokos hőmérsékéletkülönbség miatt, de amúgy sem bírja a 30°C -ot..
2012. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!