Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehet vinni kistestű kutyáka...

Belehet vinni kistestű kutyákat a plazaba?

Figyelt kérdés

Nem szeretem otthon hagyni a havanese kutyusomat .

Igaz , idegenekkel bizalmatlan , nem iskolázott kutya , de nem megy neki senkinek/semminek önszántából.

Nincs kutya táskám , de nem hiszem hogy lesz , mert a kutyusom 2 éves lesz nemsokára és nincs hozzászokva.

De ölben nagyon sokszor cipelem. (: Szóval 1-2 óra a kezemben már neki mindennapos dolog.

De belehet vinni ölben a kutyusomat ? És ha csak táskával akkor , hogyan szoktassam a kutyatáskába ?


2012. febr. 12. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%
Na, azt a biztonsági őrt is kirúgnám... Talán a bolti rablókat is megdicséri, hogy lopott...
2012. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Akiteki ***** válasza:
Kéne ilyen esetekre egy fotó róla és legközelebb összecsődítenék néhány embert és beállítanánk vagy 50 kutyával. Mi a különbség?
2012. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
38%
Semmi különbség! Kutya-kutya! Kár,hogy csak ennyi esze van! Remélem majd valaki rosszul lesz,mert allergiás a kutyára,és ott fog fuldokolni mellette,és a kamera felveszi! Megérdemelné,hogy valaki véletlenül rálépjen! Kár hogy nem én voltam ott,biztos ráhívtam volna a rendőröket! :) Ne értsetek félre,élek halok az állatokért! Imádom őket,de ez felelőtlenség!
2012. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, h kéne egy fotó róla, másnap meg beállítanék Ádázzal a boltba, meg vinném még pár nagytestű haverját is, aztán megnézném h a biztiőr megpróbál kitessékelni, mondván, kutyával nem lehet. Majd orra alá nyomnám a fotót és én lennék az, aki kihívja a rendőröket :)
2012. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Akiteki ***** válasza:
Komolyan eljátszanám, hogy ölbe kapom valamelyik kutyámat és besétálok. Miért képzelik egyesek, hogy rájuk nem vonatkoznak a szabályok?
2012. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mert minden azt sugallja...SAJNOS


Harapós, kiállhatatlan, beteges kis görcs a yorkid? Nem baj, hisz olyan cuki mikor morog.

Beteges, remegős, idegbajos a csivid? Nem baj, olyan cuki kis méregzsák.

A kistestű, kisebbségi komplexusos kutyád nekimegy mindennek ami él és mozog? Nem baj, olyan édi...

2012. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Hannkah ***** válasza:
Minden ellenkező válasszal ellentétben, IGEN, a kutyát be lehet vinni a plázák többségébe! Westend, Árkád stb. SEHOL SINCS kint a jel, hogy tilos, így beviheted, senki sem fog rádszólni érte. A kisebb boltokra is ugyanez vonatkozik, ahova nincs kitéve, hogy tilos, oda simán beviszem a kutyámat és soha, senki sem szólt még érte. Pl.: Patikáknál kint van, hogy tilos, NEM ezért oda is bevittem és senki sem szólt hogy vigyem ki, inkább megdicsérték! Amúgy meg a metróban is kint van hogy ne egyél, mégis eszel (nem neked szól kérdező), akkor miről beszélsz?????????? Ezeket a korlátozásokat általában azért teszik ki, mert van aki úgy eszik, hogy minden morzsás lesz, ketchupos stb. és van aki simán odavizelteti a kutyáját a hősök terére rendszeresen (gondolom). Persze tudni kell hol a határ.
2012. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!