Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt olyanok akik az...

Vannak itt olyanok akik az ágyukban engedik aludni a kutyájukat?

Figyelt kérdés
Eleinte kizártnak tartottam, hogy felengedjem az ágyamba. De már nem tudok nélküle aludni. Ez gáz? Beteges? Egészségtelen?
2012. febr. 13. 17:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Èn depressziós és pánikbeteg voltam, amíg nem lett kutyám. Aztán amióta megvan, ezek elmúltak. Muszáj átölelnem este, ö is jól érzi így magát, meg én is. Tiszta, egészséges, orvos rendszeresen látja. Ès ha néha valami miatt mégsem alhat az ágyban (mert pl. nem otthon alszunk), akkor sincs semmi baj, megérti, hogy most a saját helyén kell aludnia, és akkor sincs baj, ha egy másik szobában. Nem hisztizik.

Örülök, hogy mások is vannak így! :)

2012. febr. 13. 19:16
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kutyát nem zavarja, téged se zavarjon. Akármilyen tiszta és egészséges, akkor sincs olyan higiénikus, mint egy ember. Egyszerűen nem így alakult ki az ember immunrendszere az évszázadok, évezredek során, hogy mellettük aludjon a kutya, csak annyit bír el az immundrenszereünk, hogy a közelünkben van. Abból nem lesz semmi gond. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, hogy a lakásban van, akkor alakítsatok ki neki egy külön helyet, ahol el lehet, de az ágyadtól tarsd távol. A pánikbetegségnél tényleg tud segíteni egy kutya, de ez nem jár azzal együtt, hogy az ágyadban aludjon :)
2012. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
100%

Úgy alszol vele, ahogy mindkettőtöknek jólesik, mások véleményétől függetlenül.

Én pl. soha nem kértem engedélyt senkitől és az sem izgat fel, hogy mit szólnak hozzá. Legyen az mások baja.

2012. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteges, sokan alszanak a kutyájukkal. Én mondjuk nem. Ha velük akarok aludni átmászok a kanapéra, ott igen, de az ágyunkba nem jöhetnek. Ez az én heppem. Nem gondolom, hogy mocskosak lennének vagy ilyesmik, egyszerűen szeretek ott ketten lenni a párommal kutyák nélkül. Amúgy rajtunk lógnak egész nap, szóval nem hiszem, hogy nekik ez lelki törést okozna. :)
2012. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!