Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet bent a lakásban...

Hogyan lehet bent a lakásban kutyát tartani szagok nélkül?

Figyelt kérdés

A gyerekek nyúznak már egy éve, hogy legyen kutya, de egyszerűen elviselhetetlennek tartom, hogy a lakást belengje a kutya bűz... Sok ismerősöm van, akiknek egy öleb típusú kutyája van, havonta járnak velük kozmetikushoz, még is belengi az egész házat a kutya bűze, ha találkozok velük, akkor pedig egyértelműen érzem a ruháikon, hogy kutyás.

Ki lehet ezt valahogy védeni? Én nem akarok kutyát emiatt, de a férjem, meg a gyerekek... Nem akarom, hogy az én házamból is kutyatelep legyen...


2012. febr. 13. 18:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jöhet a lepontozás, de minek próbáljátok bizonygatni, hogy nem lesz kutya szag? Egyértelmű, hogy itt nem csak a szaggal van baja a kérdezőnek, aki egy kutya miatt már "kutyatelepet" képzeleg a lakásába. Úgy beszélsz róla már bocsánat kedves kérdező, mint ha a kutya valami leprás izé lenne. Nincs bajom azzal ha valaki nem akar kutyát tartani. Akkor az ne tartson. (a kutya is jobban jár) Azért fölösleges megvennetek, hogy aztán megkeserítsétek az életét, mert adott esetben te bottal sem piszkálnád meg. Valamint igen valószínű, hogy ha majd a gyerekeitek elköltöznek a kutya ott marad neked meg a férjednek. Akkor már csak a nyűg lesz vele nem?

Szóval minden rossz indulat nélkül azt ajánlom ha ilyen aggályaid vannak inkább ne vegyetek kutyát.

(Mondom ezt úgy, hogy 2 benti kutyánk is van, szerintem és mások szerint sincs szaguk, de erről mint a mellékelt ábra mutatja nem fogunk tudni meggyőzni)

2012. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges bizonygatni. Tényleg nem kötelező kutyát tartani, ha valaki nem akar, akkor ne legyen.
2012. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mailerdeamon A lovagláshoz értessz de ezt a témát inkább hagyd!
2012. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!