Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pedigree vagy a friskies...

A pedigree vagy a friskies táp a jobb?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan véleményt, hogy mind a két táp szar. Köszönöm, de tartsák meg maguknak, tisztában vagyok vele én is. Csupán kíváncsi vagyok, hogy melyik a jobb a kettő közül.
2012. febr. 15. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy gyereket is fel lehet nevelni kenyéren, vizen, meg néha egy kis húson, sajnos számtalan példa van rá.

Az, hogy nem hal meg, nem jelenti azt, hogy megkap minden szükséges vitamint és tápanyagot.

2012. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kettő közül a Friskies, de mivel átmeneti időszakról van szó, így teljesen mindegy. :)


9.

Nem fog belehalni a kutyád, nyilván.

De! Minek etetnénk szarral, ha középkategóriással is lehet kb. ugyanannyi pénzből?

2012. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

17:05

Nekem teljesen mindegy ki mit etet a kutyájával, megszólni Én biztos nem fogom. De azt tudtad, hogy amellett, hogy a Frieskies silány minőségre attól függetlenül sokkal többe kerül ezzel etetni, mint pár tényleg minőségi táp? Én úgy vagyok vele, hogy sajnos a keret elég szűkös, épp ezért olyan táppal etetek amivel havi szinten max 4000Ft-ba kerül etetni egy 30kg-os kutyát (frieskies-el nem jönnék ki ennyiből) és ennek ellenére mégis minőségi, prémium táp.

2012. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mind a kettő 4 %-os "hús"tartalmú, csak az egyikbe piros-zöld-barna bogyók vannak a másikban meg van piros is. Fos-Fos...
2012. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyforma a kettő, egyesek nagyon eltúlozzák a dolgot, ha egész életében ezzel eteted sem lesz semmi baja, csak nem olyan magas a hústartalma meg stb, az h meddig él nagyban genetika. Pláne nem fél kilótól fogod kinyírni. Ha megteheted minél jobbat vegyél de azért ne essünk túlzásokba h bele fog halni, akkor nem engednék forgalmazni.
2012. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"...csak nem olyan magas a hústartalma meg stb..."


Ez a MEG STB nagyon megragadott. Nah akkor nincs benne elég hús és a stb-be tartozik a tucat színezék, ízfokozó,állományjavító,tartósító szer. Szép kilátások egy kutya számára. Pláne, hogy az ember saját élelmiszereiben megtalálható anyagokat szépen betiltják,mert rájönnek, hogy káros, ...mondjuk rákot okoz...és ami mgé ép a tűrés határon egyensúlyozik...nah azt a kutya tápba is beleteszik...ami nem egészen olan szervezet mint a miénk...miből gondoljátok, hogy jól fog rá reagálni és esetleg nem lesz beteg tőle...esetleg sejt szinten. Sejt búrjánzás és rák.

2012. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 My János 1926 ***** válasza:
Egyforma szerintem , de az én kutyusaimnak jobban ízlett a friskies.
2019. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!