Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet már ekkora a hasa? A...

Lehet már ekkora a hasa? A spánielem hasas, május 3.-án jött össze a dolog a párjával, és óriási hasa van!

Figyelt kérdés
Lehet neki ha még csak 1 hónapos terhes ekkora hasa?Vagy lehet,hogy már hamarabb is összejött a dolog nekik?Mi a véleményetek?És megy a hasa is,ez összefüggésbe lehet a vemhességgel?Előre is köszi a válaszokat!
2009. jún. 4. 14:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagy felelősségteljes,ha ilyen hülyeségeket írsz az ellésről.

Nagyon sok kutya pusztult bele az ellésbe segítség nélkül.Azt a baromságot meg,hogy utána a következő ellésnél elvárja a segítséget,honnan hallottad?Hányszor akarod elletni a nyomorultat,hogy már a következő ellésre gondolsz?

Aranykoszorús mestertenyésztő ismerősöm,akinek 40 év tapasztalat áll a háta mögött,mindig ott van a kutyái ellésénél,a telefont és a csengőt is kikapcsolja,hogy semmi zavaró körülmény ne legyen,és ha gond van,bizony kocsiba a kutyával és rohanás a klinikára.

Akkor is imádni fogod a kiskutyákat,ha egész nap a szart takarítod utánuk,meg ha néhányat nem tudsz eladni és a nyakadon marad?

Elárulom ,manapság még elajándékozni sem könnyű fajtatiszta kölyköket sem.Arról nem beszélve,ha normálisan tartod az anyát és a kölyköket,megvannak az oltások,féreghajtások,minőségi kaja stb.akkor bőven ráfizetéses az alom.

És az ilyen megmaradt kölyköknél jön a sipákolás az állatvédők után,hogy azonnal segítsenek,mert a kiskutyák egyre nagyobbak,egyre több a gond velük és senkinek nem kellenek.

Ha később valaki vissza akarja adni a kutyát,visszaveszed a felnőtt,elrontott,esetleg ideggyenge állatot?

Tényleg,a szülők szűrve vannak betegségekre?Tudod,hogy nem rokonok-e?

Nézz körül itt a neten,mennyiért mennek a spánielkölykök és gondolkozz!

2009. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
79%

Még valami:egyáltalán NEM biztos,hogy az vesz spánielt,aki nagyon szeretne.Illetve lehet,hogy megvételkor nagyon szeretne,de mikor kiderül,hogy sok a gond vele,könnyen menhelyen találhatja magát a kutya.Általános,hogy a kölök hisztizik a kiskutyáért,barom szülő megveszi,kölök megunja pár hét múlva és a kutyának mennie kell.

Nézd meg a menhelyek,sintértelepek kínálatát,rengeteg helyen van spániel.Ezeket is megvette valamikor valaki,aki nagyon akart spánielt...

2009. jún. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell aggódni.Lehet nagy hasa de valószínűleg csak te látod olyan nagynak mert még nem láttad vemhesen.A párzás időpontjára számolj rá 63 napot mert a kutya vemhessége annyi.A hasmenés lehet attól is hogy a kuty emésztése megváltozik a vemhesség alatt.Vannak már kimondottan vemhes kutyának való tápok.Az ellést a kutya megoldja egyedül már elsőre is.Azért érdemes mellette lenni ,mert ha eladásra szánod akkor oda kell figyelni a köldökzsinórra.Ha a kutya maga rágja el akkor 99%-ban köldöksérve lesz a kicsiknek mert a mama megrángatja.

Azért azzal számolnod kell hogy a mai gazdasági helyzetben nem biztos hogy el tudod adni a kicsiket.

Tele vannak a menhelyek.Arról nem is beszélve hogy mennyibe kerül a törzskönyv.

Jó babázást!

2009. jún. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak üzenem,hogy nem fogom megunni a kutyagumi szedést,volt már a családba kutya,(még gyerekkoromban) és a kis palota pincsi,minden 2. évben megfialt,5-6 kölyök,és még a hirdetés napján el kelt az összes.Mindet megsirattuk,és most az anya kutya 10 éves.A két spánielem tuti hogy nem rokonok,nyílván nem vagyunk olyan hülyék,hogy ne jártunk volna utána.Kiskutyák akkor lesznek amikor csak csinálnak.Amint írtam,abban a megyében ahol én lakom,nem gyakori a spániel.Az utolsó válaszolónak meg köszönöm!
2009. jún. 5. 10:09
 15/39 anonim ***** válasza:
73%
Azt tudod,hogy a megsiratott kis pincsik közül hány van még annál,akik megvették?Nyomon követed a sorsukat?
2009. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
85%

"Kiskutyák akkor lesznek amikor csak csinálnak"

Fiam, te teljesen hülye vagy.

Menj inkább és játsz a homokozoba a dömperkéddel, a kutyáidnak meg keres egy felelős gazdát.

2009. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Valószínű kedves utolsó elmebeteg,hogy nem vagyok a fiad,már csak azért is,mert nő vagyok!:DAz összes pincsit szerető gazdiknak adtuk el!De ha nem törődnek velük,az már nem az én dolgom,és nem is a tietek!Gondolom nem azért vettek tőlünk kutyát mert nem szerettek volna!Jajj de ellenzitek ezt a szaporítás dolgot!Kérdezem én van kutyátok?És vettétek?Szaporítótól?Mindenki magából indul/induljon ki!Fajtiszta kutyákról van szó!Idióták!:D
2009. jún. 5. 13:00
 18/39 A kérdező kommentje:
Am meg felelős gazdi vagyok én is,mert a kutyáim jól vannak tartva.El kellene gondolkoznod azon,hogy mi is az a felelősség.Mert az én kutyáim sosem fognak menhelyre kerülni,vagy éppenséggel az utcára!Mindíg tiszták és bolhamentesek lesznek!Miért te nem akkor csinálsz gyereket amikor akarsz?Nálunk a kutyáknak is van szabad akaratuk kedves utolsó!Nem azért lesz tele a kutyamenhely,mert én fajtiszta kutyákat eladok embereknek.Ahol én lakom,sok a kóbor eb,sajnos,de EGYIKSEM fajtiszta,hanem keverék!!!Na akkor azok a gazdik micsodák,ha én felelőtlen állattartó vagyok?Én nem tenyésztő vagyok,hanem akkor dugnak nálunk a kutyák,amikor jól esik nekeik.Gondolom neked sem mondják meg,hogy mikor dugd meg a csajodat/pasidat.:D
2009. jún. 5. 13:11
 19/39 anonim ***** válasza:
83%
Attól még hogy lány vagy fenttartom hogy idiota vagy.
2009. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%
Te tök hülye vagy már megbocsájs!!!! Hogy mondhatsz olyat, hogy az téged nem érdekel, ha nem foglalkoznak velük? Amikor te kényszerítetted őket erre a világra... undorító, gusztustalan, féreg vagy!!!!! Kíváncsi lennék arra, hogy ha a spánilóeled kiskutyáit felakasztva megkínozva látnád mit szólnál? Bár az már nem a te dolgod ugye??? Te szerető embereknek adtad el. Anyád!!!
2009. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!