Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet már ekkora a hasa? A...

Lehet már ekkora a hasa? A spánielem hasas, május 3.-án jött össze a dolog a párjával, és óriási hasa van!

Figyelt kérdés
Lehet neki ha még csak 1 hónapos terhes ekkora hasa?Vagy lehet,hogy már hamarabb is összejött a dolog nekik?Mi a véleményetek?És megy a hasa is,ez összefüggésbe lehet a vemhességgel?Előre is köszi a válaszokat!
2009. jún. 4. 14:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
83%

Sőt .. várj ki is fejtem miért vagy idiota:

Felelötlenül gyártasz kiskutyákat bele a világba, le se szarod ha fele a menhelyen, kocsi alatt vagy láncon végzi.

Igen, minden normális és felelös állattartó ellenzi a szaporitás.

Minden kutya fajtiszta .. a faj a KUTYA. Még ezt se tudod, te tudatlan.

Azért van jól tartva a kutyád mert nem bolhás? Nem semmi teljesitmény ... az viszont hogy ha minden tüzelésnél felcsináltatod, mert a kis kutyulidnak dugni kell és pár éven belül belerokkan vagy belehal a töménytelen szülésbe, az gondolom nem számit.

És lehet hogy te a nemi életedet a kutyáid szintjén van, az enyém nem.

2009. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó vagyok:

tiszteletem az elöttem kommentelőnek .. én is ilyen goromba szerettem volna lenni

2009. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező,a kutyáknak nem öröm a szex,mint az embereknek.Nem ezért csinálják,hanem mert a fajfenntartás ösztöne ezt diktálja nekik.Láttam már fájdalmában üvöltő,saját magát harapó kant,mikor össze voltak ragadva,de sok szenvedő szukát is.

Nagyon sok esetben a párosodás nem öröm,hanem kellemetlen vagy fájdalmas mindkét kutya számára,a szuka elléséről nem is beszélve.Nem ő dönti el,hogy akar-e kölyköket,nincs tudatában a párosodás-ellés összefüggésének.

Egyáltalán nem vagy felelősségteljes,ha nem érdekel,mi lesz a kutyákkal,miután eladtad őket.Könnyen elképzelhető,hogy a tőled származó kutyák közül is van/volt menhelyen,honnan tudod?

Az nem biztosíték,hogy mikor elvitték,jó gazdának látszottak.

Nekem szaporítótól mentett,fajTAtiszta bullterrierem van,szuka,6 hónapos korban ivartalaníttattuk,hogy megkíméljük a párosodás és az ellés "örömétől".

2009. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nem nem én vagyok az idióta,hanem ti egytől egyig!!!!!!!!!!:D Ja és a gusztustalanok is,meg a többi dolog is.:D Akik nem tudták vissza fogni a pici pofájukat,azok még mindíg nem válaszoltak a kérdésemre/kérdéseimre.Nem hinném,hogy tenyésztőtől vettétek a kutyáitokat,ezer százalékig biztos vagyok benne!Úgyhogy inkább kuss!Ha ennyire szaporítás ellenesek/ellenes vagy/tok ( mert szerintem annak a 3-4 válaszolónak 1 ember a gazdája,nem pedig 3-4)akkor anno miért vettetek ti is kutyát?????????Háztól?És nem tenyésztőtől?Ne mondja már senki,hogy itt mindenki "törvényesen" vett kutyát.:D Ha így lenne kedves utolsó előtti,meg az azelőtti,akkor egyből azzal kezdted volna,hogy te tenyésztőtől vetted,méreg drága pénzért a kedvencedet.Na a nagy ló f...okat!:D Nyílván nem fogom ellenőrizni a kutyák sorsát,hogy hogyan alakul,mint ahogy anno sem ellenőriztük.Az a kölyök,már nem az enyém,hanem megvette vki,és már nincs semmi közöm hozzá.Mint pl. megveszel egy kiló kenyeret,másnap nem kérdezi meg senki,hogy meg-e etted,vagy fel dugtad magadnak!És ez a nagy büdös paraszt magyar nagy igazság!Vagy a kutyádhoz állandóan mennek ellenőrizni az előző gazdája?Vagy nálatok ez hogy szokás?Na na kössünk már bele mindenbe.LÉGYSZI! Mert senki nem kíváncsi rád!:D
2009. jún. 5. 17:03
 25/39 A kérdező kommentje:
13:47-es és a te büdös k_rva anyád.El lehet takarodni a rákba,idióta paraszt!Annyázz az anyádnak,ne nekem!:D IDIÓTA
2009. jún. 5. 17:07
 26/39 anonim ***** válasza:
83%

Te mekkora paraszt vagy az hihetetlen... én anyáztam, és fenn is tartom, jaaa hogy nekem tk-es kutyám van meg kettő olyan mocsoktól mentett, mint amilyen te vagy...


MÉG HOGY NEM TARTOZOL ÉRTÜK FELELŐSSGGEL, EZT MESÉLD ANYUKÁDNAK MEG ANNAK AKI ELHISZI.. SZERINTED ŐK MEG AKARTAK SZÜLETNI, A KUTYÁD MEG AKART DUGNI? JA ÉS TE IS ANNYISZOR SZÜLSZ AHÁNYSZOR DUGSZ UGYE? BÁR AZOKAT A GYEREKEKET IS NYILVÁN ELADTAD ÉS NEM ÉRDEKEL TOVÁBB A SORSUK, MERT ÉRTÜK SEM TARTOZOL FELELŐSSÉGGEL.. HA HA HA.


Egyébként én először normálisan válaszoltam a kérdésedre, de amikor olvastam mi a véleményed a kutyáid további sorsáról elmondtam a vélemnyemet. És te nekem nem mondhatod hogy kuss, mert te csak egy ócska szaporító vagy... és ha így folytatod az is maradsz.

2009. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
De igen mondhatom,hogy kuss,mert te meg csak egy ócska büdös paraszt vagy.Na mi van fel húztad magad?:D Idióta!HA-ha -ha
2009. jún. 5. 18:37
 28/39 A kérdező kommentje:
Na ugye,hogy "háztól" vetted azokat a kutyákat!Azt még neked van ekkora büdös nagy pofád.Beszarás esküszöm!És te nő vagy,vagy ffi vagy had kérdezzem már meg.
2009. jún. 5. 18:42
 29/39 anonim ***** válasza:
79%

Amerre ti laktok????

[link]

Nyílván ezen a környéken, de végülis mindegy, mert aki kutyát akar enni az nem a tenyésztők, törzskönyvezett, szerződéssel ellátott kölykeit fogja feldarabolni.

Ostoba szaporító!!!

2009. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező! Ha eddig nem tűnt volna fel, mindenki téged oszt, hogy felelőtlen vagy. Mégis mi vagyunk a hülyék, nyilván te ezt így gondolod. Egymás anyázásával semmire nem lehet menni, de akinek jól esik, csinálja. A kutya nem akkor dug amikor akar: add 1. tüzeléskor képes csak behatolni a hím add 2. nem élvezetből csinálják add 3. ha agyon elleted, egy két év és belepusztul a spánid.. te sem szülsz fájdalomcsillapító nélkül minden évben 2x jópár gyereket..
2009. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!