Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim 6 hónapos és csak az...

Yorkim 6 hónapos és csak az ágyra hajlandó pisilni, miért, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amikor bemegyek csak a nagy foltot látom az ágyamon és már nem tudom leszidni, mert nem akkor pisilt.
2012. febr. 17. 15:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Hát ez nem túl jó, de lehet rajta segíteni szerintem. Próbáld meg azt hogy veszel kutyapelekánt vagy olcsóbb ha a gyógyszertárban veszel betegek alá való pelenkát ami 50ft kb. Amikor rápisilt az ágyadra, akkor leszidod a kutyust és felitatod a pisit a pelenkával. Aztán ezt a pelust megszagoltatod vele és leteszed egy helyre. Az ágyad jól tisztítsd ki. És várj amég az ebed nem kezd el szaglászni vagy keresni mert pisilnie kell. Ha ezt teszi tedd szépen a pelusra, esetleg szagoltasd meg vele és ha egyszer sikerül neki a pelusra dícsérd nagyon meg. Aztán még néhány napig figyeld hogy mikor pisil, általában ébredés után szoktak, és figyelj oda rá hogy a pelushoz menjen, oda pisiljen. Ha az ágy felé megy, mond neki határozottan NEM! Előbb utóbb meg fogja tanulni. Én tudom hogy édes kis gombócka akit nem is nagyon akarsz leszúrni, de muszáj különben a fejedre nő és nem tisztel. Próbáld meg, remélem sikerül!
2012. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!