Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrierhez nevelési tanácsokat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kutyus, viszonylag szófogadó, 2 napja van nálunk, imád mindenkit, a gyere és nem parancs megy neki!:)

Bármilyen tanácsot várnék ( például a sportolással kapcsolatosan). Otthon dolgozok, szóval egésznap foglalkozok vele. Olvastam már itt pesszimistákat, akiknak nincs ilyen kutyájuk, és le akarnak beszélni róla mert "harcikutya, munkaeszköz, vad, őrült" stb. ezekre NEM vagyok kíváncsi, minden kutyafajta lehet ilyen, és tapasztalatom szerint, egy palotapincsi sokkal jobban ugat, harap, mint nagyobb testű társai, de persze általában minden nevelés kérdése.


2012. febr. 19. 09:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz hogy nem pisil evés után csak kiszámíthatatlanul, illetve amikor lemegyünk sétálni ( ma pl 2 órát) megvárja amíg feljövünk és akkor végzi el a dolgát:/
2012. febr. 19. 17:17
 12/12 anonim ***** válasza:

Próbáld úgy, hogy amikor nekiáll pisilni, egyből szólj rá, hogy nem és kapd fel (ilyenkor azért abbahagyják), menjetek vissza, ha kiengedi, jöhet a dicséret, akár jutalom falattal is. Az enyém esőben próbálta ezt egyszer eljátszani, hisztizett, hogy ő nem kakil, jönni akart fel. Itt fent bezzeg nekiállt volna. Jutalomfalattal megszerettettem vele az esőt, egyből elvégezte a dolgát.

El kell kapnod a pillanatot, amikor pisil kint, utána már könnyebb lesz :)

2012. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!