Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet bele szeretni egy...

Mitől lehet bele szeretni egy fajtába egy életre?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy már nem is tudom miért, de arra emlékszem, hogy 13 éve szerelmes vagyok a doberman fajtába?


És az összes kutyát szeretem, minden kutyát, de a dobermantól elájulok annyira szeretem.


Mi ennek az oka?

Hogy alakul ki egy ennyire hosszan tartó imádat egy fajta iránt?


2012. febr. 20. 19:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mert erzed hogy van benne valami kozos amit szeretsz benne .Nekem peldaul a golden retriwer a kedvencem. Eloszor csak azert tettsett mert nagyon szepek es aranyosak de amikor megtuttam hogy az egyik legokosabb fajta nagyon megtettszettek.Es vizkedvelo mint en es jatekos amilyenre en vagyom beleszerettem a fajtaba.Ez majd segit hogy rajojel hogy mert szereted annyira: http://www.youtube.com/results?search_query=101%20nagykutya&..
2014. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!