Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kutyát utólag törzskönyv...

Lehet kutyát utólag törzskönyveztetni?

Figyelt kérdés

Kaptam mudit, de törzskönyv nélkül adta a tenyésztő, merthogy nem szánta tenyészteni, csak hobbiállatnak(ki is van heréltetve), szüleit én nem ismerem, de minden fajtajegye megvan, és nincs is eltérés a standard és közte. Arra gondoltam, hogy megérdemelné azt a papirost.

Amúgy számít valamit az a könyv, vagy csak azt igazolja, hogy fajtatiszta? Jár valamilyen előnnyel?

Versenyekre tényleg csak törzskönyves ebek mehetnek(kiállítás,agility,stb)?



2012. febr. 22. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jól hallottad, előző, és tőlük származó, örökletes foghibás szuka kölykével is így jártak (volna?) el, de kiderült... Azt mondták, egy elhunyt juhász kutyáinak egyike, de akitől vették, kitálalt. Ezzel én sem akarom a "hírnevüket" rontani, de nem tetszik, amit művelnek.

Még chipet se adtak? Akkor meg tényleg visszakövethetetlen, hogy tőlük származó a kutya, vajon hány alommal jártak el így?! :(

2012. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!