Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz a kutyám, szét szed...

Rossz a kutyám, szét szed mindent az udvaron, nem hallgat rám, szólok neki, nem jön hozzám. Stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Most 9hónapos Labrador) Tudom, hogy még kölyök, de amit csinál az már túlzás. Párszor már ráütöttem 1 kicsit a hátára (nem nagyot). Szerintem alig érezte meg, és ha már 1 kicsit is megemelem a kezemet fél. Segítsetek!!!

2012. febr. 23. 17:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Az vagyok a nyh-i kutyasulit írta. Persze, mi is nyáron jártunk, óra hétvégenként szokott lenni, az időpontokat hogy kinek hánykor jó, ti beszlitek meg.
2012. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen??? Én azt hittem, hogy ez egy meghatározott időpontban van. :)
2012. febr. 24. 17:42
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát úgy van, hogy tanfolyamok indulnak 2- 3-4 havonta , de nyáron mindig van legalább kettő. Hetente kétszer van a szombat vasárnap, és azt hogy azokon a napokon hánytól, azt ti beszélitek meg. Nekem uszkárom volt mint mondtam, hatalmas falkavezérségi ondokkal, ahogy olvasom, neked ugyanez van. És tényleg, nem tudom hangsúlyozni, hogy milyen jó lett. A kutyakiképző egyébként nem helyetted neveli meg a kutyát, hanem segít neked, megtanít nevelni. És az ott tanultakat egész életedben alkalmazhatod :)
2012. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
* falkavezérségi gondok voltak
2012. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Ma elvittem sétálni, és találkoztam pár haverommal, egyből rájuk ugrott, elkezdett morogni..gondolom ez a védő ösztön...de így sétálni sem tudom elvinni...:| És köszönöm, hogy próbálsz segíteni.:D
2012. febr. 24. 19:15
 26/29 anonim ***** válasza:
Védő ösztön egy labradornál? :) Annak inkább zsákmány ösztöne van. Ez viszont egyszerűen csak bizonytalanság, neveletlenség.
2012. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szokásos nH-i vagyok. Ez tipikus, ő a falkavezér, mert önálló döntést hoz stb, na de itt egy link, a suliban is ezt tanítják, csak gyakorkatban. Ezt kezdd el, és mindig minden körülmények között tartsd be, be legyenek kivételek. Mind az etetést sétát, minden.


Az eljén a problémák vannak, utána minden, amit a suliban tanítanak.


[link]

2012. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez elég hasznos. Igen...én szinte mindennek az ellentettjét csináltam... ma is amikor elvittem sétálni, a kutyák a kerítés mögül ugattak meg vergődtek. A kutyám megijedt és én egyből megsimogattam, hogy nyugodjon meg...Most így nehezebb lesz megtanítani a jóra, mert már megszokta a rosszat..:\
2012. febr. 24. 22:11
 29/29 anonim ***** válasza:
Igen, de ha én felnőttkorában 2 évesen reljesen áttudtam nevelni, akkor neked kölyökként menni fog, még csak 9 hóbaps, de akkor mostmár ezket alkalnazd, és tartsd be, meglátod, menni fog! És soha, de soha ne add fel!! Ez nagyon fontos
2012. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!