Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez így nagyon...

Szerintetek ez így nagyon rossz nekik?

Figyelt kérdés
Van két kutyám. Minden nap sétálok velük min 2 órát. De mivel sportolok van olyan is, hogy elmegyünk versenyekre vagy táborba és ott alszunk, így én nem tudok fogalkozni a kutyákkal. Ilyenkor anyukám viszi ki ôket, de mivel neki nincs sok ideje ezért kb 1 ótár tud velük sétálni. Nagyon rossz nekik ilyenkor, amikor nem én viszem ki és kevesebbet tudnak sétálni?

2012. febr. 25. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel is ki van elégítve a mozgásigényük, akkor nem :)

Én épp tegnap vittem el sétálni barátnőm kutyáját, mert nem ért rá. Nem ismert rá a kutyájára, mert ahogy visszaértünk vele, egyből ment aludni...

2012. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy nem veled mennek le, hanem anyukáddal, az egyáltalán nem baj. Ha jól értettem az azért nem olyan sűrűn fordul elő, és nem is maradsz távol túl sokáig, szóval az a pár nap nem fogja őket megviselni. Az, hogy picit kevesebbet sétálnak, nem gáz, ha visszajössz, akkor vidd el őket ilyenkor kirándulni. :)
2012. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincsen ebben semmi rendszer. A kutyáimon azt vettem észre, hogy nekik mindegy ki megy velük, fülig ér a szájuk, ha előkerülnek a nyakörvek és pórázok. Szerintem egy vadidegennel is boldogan elmennének sétálni! :D

Van hogy egy órás sétára megyünk csak, utána inkább itthon játszunk az udvaron még kicsit, van hogy olyan helyre megyünk, ahol elengedhetjük őket, akkor akár másfél órás séta is belefér, de ilyenkor azért jóval többet mozognak mint pórázon és van hogy futni megyek velük, szintén pórázon, vagy ha tudom elengedem őket, ergo abszolút nem egyforma nálunk a sebesség sem és az időtartam sem, csak az útvonalak ugyanazok. Ettől függetlenül ugyanolyan boldogok bármerre is indulunk, csak menjünk már. :)

2012. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
Szerintem sem csinálnak ebből különösebb problémát a kutyáid (az enyémből indulok ki én is)... Neki teljesen mindegy, hogy én vagy bátyám viszem a lényeg, hogy kimozdulhasson itthonról egy kis időre. Ha meghallja, hogy valaki zörög a nyakörvvel, akkor már vidáman várja az ajtóban, hogy rákerüljön a póráz.
2012. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy kisebb kutyás társaság,és rendszeresen visszük sétálni egymás kutyáit,ha valaki nem ér rá. Nem látok különbséget a gazdival levő séta,és a mással között, egyedül abban az esetben,mikor annak a srácnak visszük a kutyusát,aki kőkeményen engedelmességizik vele séta köben. Na,az a jól nevelt,bűbájos kutya nálunk egy szörnyeteg,húz,húz,húúúúúúz
2012. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!