Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen yorki van?

Ingyen yorki van?

Figyelt kérdés
Keresek yorkshire terriert! Lehetőleg pesten nagyon ólcsón! Tudnátok ebben segíteni? Csak abban hogy belinkeltek. Köszi és még annyi hogy ne legyen ídős valami fiatalt szeretnék!

2012. febr. 27. 18:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
:'DDD
2012. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Én törzskönyvvel vettem magamnak 6 hónapos de ha te is nagyon szeretnél egyet rögtön viszem csak mond a címet :D
2012. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet yorkit ingyen találni.Esetleg ha valaki elajándékozza.Yorki keveréket valószínűbb,hogy találsz ingyen.

Jófogás,apród,olx,vatera,expressz. Ezen az oldalakon kürülnézhetsz.

2012. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Nézegess expresszen, ott mindenféle szaporítók árulják a kutyáikat...De aztán ne lepődj meg, ha kiderül, hogy keverék, vagy valami betegséget örökölt, és vagyonokat kell majd költened orvosra.

Nem véletlenül javasoljuk, hogy tenyésztőtől, megbízható helyről kell kutyát venni. Ez viszont nem olcsó, 70 ezertől fölfelé. De ha volt valaha kutyád, akkor tudnod kell, hogy egy kölyök kutya az első fél évben legalább 100 ezer forintba kerül.

Miért adná oda valaki ingyen, amikor neki magának is sok pénzébe került a kölykök első két hónapja?

2012. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy aki ilyen kutyát ad neked ingyen, azzal valami nagyon nincs rendben! Vagyis élete végéig gyógyszeres kezelésre szorul, olyan ideggyenge, hogy nem lehet vele együtt élni, vagy éppen súlyos allergiája van, és csak drága speciális tápot ehet. Ezek jellemzően kutyagyárokból származó, törzskönyv nélküli yorkik, gyakran örökletes betegséggel a szoros rokonkeresztezés miatt. Ha ilyen kutyát szeretnél, tegyél félre minden hónapban rá!
2012. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadót azért cáfolnám.

Persze,biztos van olyan.De tudom,hogy olyan is van aki teljesen egészséges kutyust ad ingyen.Pl,ha muszáj elajándékoznia,és nincs szíve pénzt kérni érte.

Az ismerősöm is így ajándékozta el a Westi kutyusát,az összes felszerelésével együtt.

Persze ez nagyon nagyon ritka.

2012. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent! pl az olx-et nem is ismertem eddig!
2012. febr. 27. 18:52
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van aki ingyen odaadja, csak épp a kérdezőnek még extra elvárásai is vannak. Nem ám felnőtt, hanem kölyök legyen. ellenkező esetben lenne néhány gazdira váró...


[link]

[link]

2012. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönök mindent! pl az olx-et nem is ismertem eddig!"


Örülök, hogy sikerült megragadnod a lényeget.

2012. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen porsche van?

Keresek egy porschet! Lehetőleg Miskolcon nagyon olcsón! Tudnátok ebben segíteni? Ti adtok el? Vagy csak abban hogy belinkeltek. Köszi és még annyi hogy ne legyen idős valami fiatalt szeretnék, keveset futottat!

2012. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!