Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen yorki van?

Ingyen yorki van?

Figyelt kérdés
Keresek yorkshire terriert! Lehetőleg pesten nagyon ólcsón! Tudnátok ebben segíteni? Csak abban hogy belinkeltek. Köszi és még annyi hogy ne legyen ídős valami fiatalt szeretnék!

2012. febr. 27. 18:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az első: 12 hetesen már 4 oltásának kéne lennie

második: szaporítótól vetted(tk,oltások,chip nélkül)

A kutyus remélem egészséges lesz,és nem lesz légcsőszűkülete

2012. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Voltunk már orvosnál elvileg minden csak versnyeztetni nem lehet majd mert rossz a harapása de én nem is nagyon terveztem :)
2012. márc. 5. 06:57
 23/24 anonim ***** válasza:

FELHÍVÁS

Unatkozol , letört vagy , kedvetlen , vagy csak fáradt, ajánlom elolvasni az első fejezettől a végéig.

Én nagyon jól szórakoztam :-)



Neked meg gratula a kutyushoz. A lényeg hogy szeresd , mert neki csak TE vagy !!

2012. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy nem tudtál még egy kicsit várni és gyűjtögetni, és azt a gazembert pénzelted, hogy tovább folytathassa a kiskutyagyártást, ráadásul foghibás és ki tudja, milyen örökletes betegségeket hordozó szülőktől, és a kicsiket be se oltotta. Na mindegy, remélhetőleg később sem jön ki semmi baja, pl. diszplázia, allergia, patella, ideggyengeség, vagy légcsőszűkület, ahogy ő is járt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2723258-a-yor..

És azért is imádkozz, hogy nem hullnak ki a fogai 2-3 évesen. A tanácsok ellenére felelőtlen döntést hoztál sajnos, reméljük, nem faragsz rá...

2012. márc. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!