Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám begörcsöl, púposan...

A kutyám begörcsöl, púposan behúzza magát, és hányt is! Ez epilepszia lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer csak eldűl, púposan összehúzza magát, és nem tud mozdulni, szegény meg kínjában hányt is. Csak halkan kicsit sír, de ilyen hangot kiad akkor is, ha semmi baja, csak fázik. Inkább remeg, mint rázkódik. Ez lehet epilepszia?
2012. febr. 29. 12:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
És ezeket te kiszámolod nap mint nap a kutyádon, miből mennyi grammonként? Ne röhögtess
2012. márc. 3. 09:40
 22/24 anonim ***** válasza:
nem számolom ki mert ehhez lusta vagyok még én is-de olyan minőségű tápra épül a táplálkozása amely tartalmazza a szükséges tápanyagokat megfelelő arányban és mennyiségben, mivel nem célom a kutyám elpusztítása...
2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Képzeld, nekem se! És lehet, hogy nem táppal etetem, hanem házi kajával, attól még egészséges is lehet egy kutya! Sőt! Legalább tudom, hogy mi van benne! Lehet, hogy a te csodatápod hű de milyen jó, de hallottam én már azokról a jó nevű tápokról... Nincs mindenki tőlük elájulva.
2012. márc. 4. 18:56
 24/24 anonim ***** válasza:

bakker akkor tényleg miért vettél magad mellé egy kutyát?-senki nem kötelezett rá!- a minimum, hogy normális kajával etetem, mozgatom, nevelem, és ha baja van elviszem orvoshoz(ez a minimum!)-ez amit csinálsz tulajdonképpen állatkínzás!

:(

2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!