Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit vártatok a kutyusotokr...

Mennyit vártatok a kutyusotokra? Hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
Én február elején "csaptam le" egy párosításra,még 1,5 hónap,míg megszületnek a picik. Az se biztos,hogy lesz köztük kan :), de már teljesen be vagyok pörögve,nem is tudom,hogy bírom ki ezt a pár hónapot! :)
2012. febr. 29. 12:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés! :)

Én 1,5 évet vártam konkrétan, mert ahonnan először akartam volna kölyköt, nem volt sikeres a fedeztetés (arra fél évet vártam). Aztán egy másik helyről lett egy szuka kutyusom 1 évre rá.

2012. febr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha összességében nézem, akkor kb 15 évet! :)

Ha a kennel kiválasztásától, akkor kb. másfél évet vártam, mire a picúr a kezeimben lehetett. Nagyon nehéz volt, de megérte várni!

2012. febr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hihi, áttudom érezni!:D :))) nálam kétféleképpen lehet számolni:


-kisgyerekkoromban először láttam a kis kutyus képét, olvasgattam a fajtáról és akkor beleszerettem ebbe a fajtába! Ott, abban a pillanatban biztosra tudtam, hogy nekem egyszer lesz ilyen! Alkalom akkor nem volt rá, de teljesen bezsongtam, ha tudtam volna, akkor veszek egyet! Azóta többször is fájt a szívem, mikor megláttam egyet az utcán, de nem volt mit tenni!:):)


-Most, néhány évre rá adódott rá alkalom, hogy legyen és másfél hónapot kellett rá várnom, mire hozzám került a pici! Nagyon türelmetlen voltam, nem is kell mondani, alig tudtam kivárni! Hehe:$ :):):)

2012. febr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Picivel több mint fél évet ... :)
2012. febr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%

Elmentem a menhelyre és elhoztam egyet fél óra alatt.

Ennyi. Normális ember így csinálja és nem szaporíttat drága pénzért mikor már így is tömve van a világ kutyákkal.

2012. febr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Én sem vártam, mert szintén menhelyről hoztam a kutyámat. Egy menhelyes kutya is lehet ugyanannyira kedves és szerethető. Sőt...
2012. febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Azt senki nem mondta, hogy nem az.:)
2012. febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Mi kb. 2 évet.

Nagy észre vall egyébként leszólni a kérdezőt, mert tisztességes, megbízható helyről akar kutyát vásárolni. S@ggfejek.

2012. febr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
8nál a pont :)
2012. febr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Vagy fogadjon valaki örökbe vagy vegyen tenyésztőtől, nem értem, hogy egyeseknek miért kell ismételten lenézni azt aki TK-es kutyát vesz. És majd megint jönnek azok a kérdések, hogy akiknek TK-es kutyájuk van miért nézik le a keverékeket, mikor mindkét oldalról lehet emberileg jó és rossz példát is felhozni.

Kérdésre válaszolva: én kb fél éve találtam meg "álmaim" szukáját, illetve 2t. Az egyiknek nyáron lesz az utolsó alma, addigra sajnos nem lesz még pénzem egy kölyökre, a másiknak várhatóan ősszel az első, de arra annyi jelentkező van már, hogy örülök, hogy ha a 2. vagy a 3. alomból kaphatok kutyát. Szóval szerintem még várni fogok vagy 2évig.

2012. febr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!