Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy Shar -pei szinte mindenevő? Szinte mindent szeret zöldség, gyümülcs, kivétel az édességet nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 16:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
Igen.Normális.Az enyém megbolondul a sajtért.
2012. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
biztos van ilyen,mi sem vagyunk egyformák.Én nem tudom, hogy miért de nagyon szereti mindet.Sajnálom, hogy sok gondod van velük.:(
2012. márc. 6. 15:36
 13/15 anonim válasza:
Minden kutya azt eszik, amire szoktatják kicsi korában. A zöldség nem árt, sőt jó. Nekünk uszkárunk van, nem lehet meggyőzni salátával, paprikával, meg savanyú káposztával. Persze, ha előtte húst kapott, akkor már nincs esélye a salátának...
2012. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem nincs azzal semmi baj. Ugyan a kutyák sokak szerint húsevők, de az nem jó ha csak húst eszik, nyerset pedig főleg nem. Édességet ne egyen, egyébként jó, ha vegyesen táplálkozik. Ha jó tápot kap, akkor abban állítólag minden benne van, de a mi kutyánk nem eszi meg a tápot.
2012. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor elég nehéz dolgod lehet vele.

Tényleg mindent válogatás nélkül. a csokit meg egyáltalán nem hajlandó, mert kipróbáltam.......de jó hogy nem izlik neki.

Most, hogy elkezdte a fogváltást most ő sem akar szárazat enni.

2012. márc. 12. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!